fbpx

1 mln 600 tys podpisów w cztery dni a będzie więcej. PiS na kolanach? Zmieńcie coś w Polsce. “Mamy Dość” -mówili składający podpisy.


1 comment, 7k
Subksrybuj nas na Google News

Rafał Trzaskowski ogłosił że uzyskał milion 600 tysięcy podpisów Posłowie PiS utrudniali jak mogli. Okazało się że ich działania wyzwoliły energię w Polakach porównywalną z czasami upadku komuny i powstania Solidarności z lat 80-tych.

Półtora miliona podpisów to wielki sukces społeczeństwa obywatelskiego, opozycji ulicznej, sympatyków Prezydenta Rafała Trzaskowskiego, którzy jak grzyby po deszczu powstają w całym kraju, to pokazuje wielkie emocje i 28 czerwca może być prawdziwym świętem demokracji, takim 4 czerwca 30 lat później – mówił przed siedzibą PKW poseł Szczerba

Duda Miał 37 dni na zbieranie podpisów, Trzaskowski w pięć dni zebrał ponad półtora miliona. “Energia jest ale to dopiero początek”

Takiej energii nie było od wielu wielu lat, bo to co się dzieje jeżeli chodzi o zbieranie podpisów , to że mieliśmy kilka dni, taki wynik to po prostu mi serducho rośnie i naprawdę wszystkim mieszkańcom całej Polski dziękuje bo to daje naprawdę wielka wiarę w zwycięstwo. Ja jestem bardzo dumny z tego że w tak krótkim czasie udało się tak fantastyczną energie wyzwolić wśród Polaków, bo to jest niesamowite, bo ludzie po prostu chcą zmian, maja tego wszystkiego dość, i dlatego tych kartonów są dziesiątki jak nie setki. – mówił poseł Koalicji Obywatelskiej

Podpisów jest już dzisiaj policzonych milion 600 tysięcy – Rafał Trzaskowski

Pod siedzibę PKW przybył kandydat na Prezydenta PR Rafał Trzaskowski. Dziękował za trud i energię Polaków

Tych podpisów jest już dzisiaj policzonych milion sześćset tysięcy. 400 tysięcy każdego dnia, a będzie prawdopodobnie więcej. Chciałem przede wszystkim, wszystkim podziękować, serdecznie podziękować za tą olbrzymią mobilizację, za tą fantastyczna energię, która widzieliśmy na ulicach polskich miasteczek i miast. Wszędzie stały kolejki…. Mimo tego że rządzący próbowali nam rzucać kłody pod nogi i dać nam tylko kilka dni na zbieranie podpisów wyzwolili nie prawdopodobną energię, Chciałby Państwu opowiedzieć o wszystkich spotkaniach, większość z nich niebywale wzruszających…..

Rozmawiałem wczoraj z przyjaciółmi ze sztabów w Rybniku w Szczecinie, oni byli mało skoncentrowani na rozmowie ze mną. Ja się pytam co się dzieje przecież jest  21:00? Oni mówią kolejka stoi. Ja się pytam do podpisów ? Oni mówią nie. Setki ludzi przychodzą z wypełnionymi listami żeby oddać nam listy. Za to chciałem Wam bardzo podziękować….

 To co mnie najbardziej ujmowało, to że były wszędzie uśmiechy, to jest najważniejsze, że te kilka dni na zbieranie podpisów …władza zafundował nam wielkie święto. Święto życzliwości, święto uśmiechu, święto budowania wspólnoty, ja rzadko dziękuje władzy ale tym razem podziękuję. ….

Drodzy Państwo przechodzimy do następnego etapu … w tym kolejnym etapie tam znowu bardzo prosimy o wsparcie, jakiekolwiek uśmiechem, uściskiem dłoni, albo łokciem bo teraz tak się witamy.

Każde słowo jest dla nas ważne i przede wszystkim przekonanie najbliższych osób, sąsiada przyjaciela, że warto do tej wyborów iść i że warto zagłosować na zmianę, na silnego prezydenta który będzie nam patrzył władzy na ręce i na wspólną Polskę na odbudowanie wspólnoty opartej na zaufaniu, opartej na cierpliwości, opartej na uczciwości i przede wszystkim na uśmiechu Dziękuję Państwo bardzo


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ABC
ABC
1 rok temu

Jestem Polką, matką, podatnikiem Warszawy i pracownikiem resortu kultury i sztuki. Nie zycze sobie aby reprezentowal mnie czlowiek o tak wywrotowych poglądach na rodzinę i wartości które ukształtowały pokolenia Polaków. To jakiś kiepski zart…