fbpx

“Panie Jareczku, prosta sprawa, jak jeb*nie”. Ukraiński żołnierz apeluje do Kaczyńskiego


2 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Polska jest absolutnym liderem, jeśli chodzi o przyjęcie liczby uchodźców. Z uznaniem wypowiada się o nas cały świat, doceniając poświęcenie. Choć trzeba podkreślić, że w związku z tym czeka nas jeszcze ocean wyzwań. Wraz z czasem może dojść do nawarstwienia wielu problemów, jednak póki co zdajemy egzamin z gościnności na piątkę. Pewne kontrowersje może budzić zachowanie części Ukraińców, chwalących się w mediach mediach społecznościowych rozrywkowym życiem nad Wisłą – imprezami i nadużywaniem alkoholu. Nawiązał do tego jeden z żołnierzy, który zwrócił się do nich z mocnym apelem, jednocześnie skierował swoje słowa do Jarosława Kaczyńskiego.

Widoczny na filmie wojskowy nie przedstawił się z imienia i nazwiska, jedynie wspomniał, iż stacjonuje niedaleko Doniecka. Na wstępie wyraził wdzięczność za pomoc, w imieniu swoim, jak i kolegów z armii. – Naprawdę chcę podziękować za tą pomoc, jaką nam dajecie. (…) Nam dużo ludzie pomagają, jak jeden naród. To jest coś niesamowitego – rozpoczął swoje wystąpienie. Jednak później zrobiło się mniej miło i pojawiły się mocne słowa skierowane do własnych rodaków. – Jest jeden procent taki, że wojskowi się wkurw*ają na tych uchodźców naszych. Jak wchodzę na Tik Toka czy Instagrama widzę, jak z gwinta napierd*lają, piszą, że są uchodźcami, cieszą się tym. (…) Chcę się zwrócić do Jarosława Kaczyńskiego. Panie Jareczku, ja rozwiązałem problem, prosta sprawa jak jeb*nie. Jeżeli teraz policja zatrzymuje jakichś chłopaków, którzy odpierdal*ją jakieś numery – chleją, krzyczą coś – proszę Pana, żadnych mandatów. Proszę odprawić ich na Ukrainę. My ich wyszkolimy, od razu rozwiążemy problem alkoholizmu. Parę razy tu coś jeb*ie i całe życie mu się pić nie będzie chciało. No i to samo z Ukrainkami – podsumowuje swoją wypowiedź żołnierz. Nagranie możecie zobaczyć poniżej:


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
6
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Human
Human
11 miesięcy temu

Niedługo może przecież dołączyć do listy ofiar wojny Kaczyńskiego. Nie powinno to nikogo dziwić jeśli będzie miał pecha na tym świecie. Zostanie bohaterem pośmiertnie i dostanie order orła białego. I to będzie największy błąd jego krótkiego życia. Nie chwal dnia przed zachodem słońca.

Kulfon mundurowy
Kulfon mundurowy
11 miesięcy temu

Na wstępie chciałem serdecznie podziękować panu za 500 plus jestem bardzo happy bo będę miał na wódkę i dziwki