Adam Mazguła ostro: Kaczyński i jego przestępcy powinni być ścigani za zdradę narodu!


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Pułkownik Adam Mazguła słynie z ostrych i bezpardonowych wypowiedzi wobec najwyższych państwowych oficjeli. Tym razem zaskoczył w kontekście awarii w oczyszczalni ścieków “Czajka” w Warszawie. W tym tygodniu żołnierze mają zbudować na Wiśle most pontonowy. Budowa według deklaracji ministerstwa ma potrwać do 3 dni.

Komunikat Prezydenta Trzaskowskiego.

Odebrałem raport ws. usuwania skutków awarii – chcę, by eksperci starannie i bez presji czasu znaleźli przyczyny tego zdarzenia. Równolegle przygotowujemy się do budowy mostu pontonowego i pracujemy nad projektem nowych przewiertów pod Wisłą

Politycy PiS-u wykorzystują zdarzenie w stolicy do ataków na prezydenta miasta. W sieci powstała strona na której możemy dowiedzieć się ile litrów ścieków wylądowało już w Wiśle. Jedyny ruch Trzaskowskiego, jaki dziś obserwujemy to ruch ścieków zrzucanych do Wisły po awarii Czajki – mówił na konferencji Błażej Pobożny (PiS).

Stworzono też stronę internetową po domeną “ruchtrzaskowskiego.pl” z licznikiem ścieków, które wpłynęły do Wisły. Została utworzona 27 sierpnia, czyli dwa dni przed obecną awarią Czajki. (czytaj także: Kolejny cud nad Wisłą. Ktoś uruchomił licznik ścieków wpadających do Wisły na grubo przed awarią wodociągu.)

Na temat zachowania rządzących wypowiedział się również płk Adam Mazguła.

O prawdziwych cela partii Kaczyńskiego świadczy założenie strony internetowej z nazwiskiem i imieniem Prezydenta Warszawy, aby szkalować jego imię i dokonania oraz liczyć czas wylewania się szamba, za którą reakcję w kryzysie odpowiada PiS. To najwyższej podłości chamstwo tej hołoty. Nie trudno się dziwić, że Kaczyński jest w stanie poświęcić środowisko i zdrowie ludzi w zamian za jego władzę. Po pierwsze znamy jego umiłowanie brudu na butach, zębach, marynarce, ale i oświadczenie, że raz zdobytej władzy nie odda nawet, za cenę wyniesienia jego trupa. To w demokracji jest oświadczeniem zmiany ustroju i powinno być ścigane z urzędu za zdradę narodową Jarosława Kaczyńskiego i jego bandy przestępców nie tylko konstytucyjnych. W demokracji władza służy wszystkim obywatelom, a w PiS-Polsce ludzie mają służyć Kaczyńskiemu.

Jarosław Kaczyński to już nie tylko producent na skalę przemysłową jadu narodowego, ale i składowania śmieci oraz…

Opublikowany przez Adam Mazguła Niedziela, 6 września 2020

Czytaj także: Funkcjonariusze z Łodzi żądali odsłonięcia genitaliów przypadkowych osób. Jest odpowiedź Policji.


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: polityczek.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
12
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
4 miesięcy temu

zgadzam się że powinni odpowiedzieć przed trubunałem do spraw zbrodni przeciw narodowi i ostatni widok jaki ta pisowska mafie powinna mieć przed sobą to lufy karabinów plutonu egzekucyjnego

zanroz
zanroz
2 miesięcy temu

Co do ścieków z oczyszczalni Czajka to sabotaż ze strony PiS,to ich wina i to oni odpowiadają za awarię !!!