fbpx

Afera HyperCrew. Giertych komentuje “Tatuś Pana Prezydenta w instytucji…”


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

O nowej aferze z udziałem firmy HyperCrew która odpowiadała za kampanię wyborczą Dudy i otrzymała milion złotych od NCBiR-u wypowiedział się Roman Giertych. Polityk nie szczędzi ostrych słów.

“Więzy rodzinne”

O sprawie na swoim Twitterze donosi Roman Giertych w dosyć charakterystyczny sposób nie szczędzi krytyki wobec Prezydenta RP – Andrzeja Dudy. W treści Tweeta czytamy – “Tatuś Pana Prezydenta w instytucji, która zasiliła pieniędzmi podatników spółkę prowadzącą kampanię synka? Jak urocze. Jakie silne są ich więzi rodzinne!”

Tweet odnosi się do ojca Prezydenta Dudy – Jana Dudy, który zasiadając w NCBiR przyznał grant w wysokości miliona złotych dla firmy HyperCrew, która odpowiadała za kampanię syna. Milion złotych z pieniędzy podatników. Warto również przypomnieć, że w czasie swojego zasiadania w radzie NCBiR ojciec Prezydenta zarobił 168 tysięcy złotych.

Krytyka internautów

Prócz samego Romana Giertycha swoje niezadowolenie wyrazili również internauci. Prócz klasycznych “ośmiu gwiazdek”. Pojawiły się również komentarze typu.: “#OjczyznaDojna”, “Koryto+”, “Rodzina na swoim” które mają w prześmiewczy sposób odnosić się do polityki prorodzinnej PiSu i obsadzaniem stołków przez członków rodzin działaczy partyjnych własnie z ramienia PiS.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments