Afera Pod Pałacem Prezydenckim. To może być prezent dla Dudy.


206
Subksrybuj nas na Google News

W dniu 11-06-2020r pod Pałacem Prezydenckim miało miejsce wydarzenie, które jest prowokacją osób związanych z partią rządzącą czyli PiS. Z informacji które posiada redakcja , jest to wydarzenie które miało za zadanie zdyskredytować kandydata na Prezydenta RP Rafała Trzaskowskiego.

Zdjęcie z FB , promujące wydarzenie.

Jak możemy przeczytać na samym wydarzeniu , informacja była bardzo lakoniczna { W dobrej zabawie najważniejsze jest bezpieczeństwo, więc Tęczowe Disco publikuje kilka odpowiedzi dotyczących wydarzania na Facebooku “Tęczowe Disco pod Pałacem”.
1. Czy wydarzenie jest zarejestrowane?
Nie. Wydarzenie na portalu Facebook to nie zgromadzenie_demonstracja (tych w trybie spontanicznych i tak nie można rejestrować w trakcie pandemii) tylko promocja pomysłu.
2. Na czym polega pomysł “Tęczowe Disco pod Pałacem”?
O godz. 19:00 osoby będące w okolicy Pałacu Prezydenckiego na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie oraz osoby przechodzące we wspomnianym miejscu odpalają głośniki (kto ma przynosi własny) na blu, komóreczki lub słuchawki i przez uznany przez siebie za odpowiedni czas tańczą, śpiewają, tuptają nóżką, machają tęczą w kierunku Pałacu Prezydenckiego. Styl dowolny.}

Afera pod pałacem prezydenckim

Tak można wnioskować z doniesień które zostały umieszczone na Facebook czy Twitter , niektóre osoby w prost pisały że to jest fejk oraz podejrzane wydarzenie. Z informacji które posiada redakcja udział wzięło w sumie około 50 osób , po pewnym czasie Policja zaczęła spisywanie uczestników , powołując się na art 15 ustawy o Policji. Jak mówi nam jeden z uczestników wśród uczestników można było spotkać też obserwatorów . Ponadto jak mówi uczestnik część uczestników była niepełnoletnia.

Pod linkiem https://twitter.com/i/status/1271136876947259398 , możemy zobaczyć relację z telewizji publicznej , która wykorzystała sytuację aby jeszcze bardziej zaznaczyć aferę która wybuchła w koło całego wydarzenia.

Fragment wpisu Aktywisty LGBT w Polsce , dotyczącego wydarzenia

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

206

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments