fbpx

Aktor Antoni Pawlicki zatrzymał ciężarówkę Ordo Iuris. Grażyna Wolszczak: “Jestem z Ciebie dumna”


15
Subksrybuj nas na Google News

Antoni Pawlicki otwarcie wspiera Strajk Kobiet. Aktor postanowił zablokować furgonetkę pro-life. Swoją akcję, która trwała niespełna dziesięć minut, nazwał ,,obywatelskim zatrzymaniem”. Dodatkowo nazwał owy samochód ,,szatańską ciężarówką”!

Antoni Pawlicki , a narodowcy.

Antoni Pawlicki jest znanym aktorem występującym w różnych filmach i serialach. Dodatkowo słynie również z działalności charytatywnej na rzecz weteranów Powstania Warszawskiego. Ponadto nie jednokrotnie określał się jako osoba wierząca.

Nie jestem jedynym aktorem, który przyznaje się do tego, że jest osobą wierzącą. Zawód aktora ma w sobie pewne pokusy, które mogą sprawić, że stanie się on niemoralny. W tym zawodzie jesteśmy poddani presji, oczekiwaniom ludzi i można zgubić poczucie rzeczywistości. Przestajemy mocno stąpać po ziemi i często stajemy się zbyt mało pokorni. Dlatego aktorom zdarza się zapominać o tym, co w życiu istotne i po co nas powołano na ten padół”

Antoni Pawlicki zatrzymał furgonetkę pro-life.

Aktor jadąc swoim Fordem Focusem, zauważył w centrum Warszawy furgonetkę pro-life, na której wiszą antyaborcyjne plakaty. Mając wsparcie kilku rowerzystów postanowił ją zablokować na kilka minut. Swoją akcję nagrał telefonem i umieścił na swoim profilu na Instagramie. Nazwał ją ,,obywatelskim zatrzymaniem”.

,,Postanowiłem zatrzymać się na środku drogi w Warszawie, ponieważ zobaczyłem tę szatańską ciężarówkę, finansowaną przez Ordo Iuris, czyli zagraniczną sektę międzynarodową, neokatolicką, która znowu jeździ po Polsce… po Warszawie i rozwozi te szatańskie teorie”

Cała akcja trwała niespełna dziesięć minut. Antoni Pawlicki zanim ruszył, wyjaśnił jeszcze jednemu z towarzyszących mu rowerzystów: ,, Ja chyba jadę, bo mi się wydaje, że już wystarczającą szopkę zrobiliśmy. I tak tego nie powstrzymamy. Zróbmy obywatelskie zatrzymania co chwilę“.

Grażyna Wolszczak: “Jestem z ciebie dumna”

Ja tam jestem z Ciebie dumna, tym bardziej, ze musiałeś liczyć się z tymi komentarzami pod postem, ze jesteś za zabijaniem dzieci. Masakra, do jakiego stopnia się nie rozumiemy!!! 

Antoni Pawlicki a TVP.

Aktor nie szczędzi słów krytyki odnoście Telewizji Polskiej. Niedawno jego serial ,,Echo serca” zdjęto z anteny TVP. Aktor zakpił z decyzji wydawcy, pisząc w mediach społecznościowych, iż stacja woli kupować rosyjskie produkcje. Dodatkowo na Instagramie napisał: ,,Może ktoś w TVP stwierdził, że skoro teraz polski widz nie ma szans na spotkanie z polskimi aktorami w teatrze, to pewnie lepiej, żeby nie oglądał ich również w telewizji” 


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

15

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
38
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ