fbpx

Aktualny sondaż. Duda w górę dzięki utożsamieniu Trzaskowskiego z LGBT. Wygrywa “Karta Rodziny”, która została ukradziona z działającej karty PO-PSL


3 comments, 10.3k
Subksrybuj nas na Google News

Mamy nowy sondaż dla „Super Expressu” wykonany przez Pollster. Karta rodziny promowana przez Andrzeja Dudę stawiana w kontrze do środowisk homoseksualnych musiała przynieść efekty.

Skuteczna gra sztabu Dudy

Rafał Trzaskowski został skutecznie przypięty do środowisk LGBT przez sztabowców Andrzeja Dudy.  Musiał odnieść się do zarzutów formułowanych przez polityków PiS dotyczących jego poparcia dla “małżeństw homoseksualnych”, relokacji uchodźców, podwyższenia wieku emerytalnego, likwidacji 500 Plus oraz przyjęcia euro.

Kandydat KO ocenił, że jest to “straszenie, jątrzenie i dzielenie Polaków”. “To jest chyba jedyna rzecz, którą sztabowcy PiS umieją robić. My od wielu, wielu miesięcy, właściwie lat mówimy jasno, że 500 plus stało się filarem polityki społecznej państwa i że oczywiście utrzymamy ten program” – zaznaczył Trzaskowski.

Karta Rodziny za czasów PO-PLS nazywała się Kartą Dużej Rodziny.

Władysław Kosiniak-Kamysz kandydat na prezydenta Koalicji Polskiej PSL-Kukiz15 w rozmowie z PAP – nawiązując do deklaracji Dudy – przypomniał, że jako minister pracy i polityki społecznej w rządzie PO-PSL wprowadził Kartą Dużej Rodziny, która funkcjonuje do dzisiaj. Wydłużył też, do roku, urlopy macierzyńskie. 

Nowy pomysł PiS to kopia pomysłu PO PSL plus dodane ideologie związane z LGBT, genderyzmem i innymi fobiami PiS. Nie wspominając w wstydliwym bonie wakacyjnym, który miał być w wysokości 1000 zł dla każdego, a będzie 500 dla każdego dziecka.

Nowy sondaż i wszystko jeszcze możliwe

Sondaż zrealizowany przez Instytut Badań Pollster w dniach 9-10.06.2020 roku na próbie 1091 dorosłych Polaków.

  • Andrzej Duda – wzrost z 38,94 proc. na 41,17 proc
  • Rafał Trzaskowski – wzrost z 26,60 proc. na 28,14
  • Szymon Hołownia – spadek z 16,41 na 14,00
  • Robert Biedroń – wzrost z 5,14 na 5,22
  • Władysław Kosiniak Kamysz – spadek z 5,46 na 4,99
  • Krzysztof Bosak – spadek z 5,71 na 4,97

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 10.3k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
9
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
11
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
zniesmaczony
zniesmaczony
1 rok temu

To chyba jakis zart … Szkoda mi Rafala .. 🙁

marys125
marys125
1 rok temu

Jakim cudem Duda ma dawać bony? skad ma tyle pieniędzy., są to bzdety. A co inni kandydaci???? Czy rząd im da (każdemu z nich na takie obiecanki??? Durny narodzie, dalej wierzysz w takie bzdety. Ile Ci naobiecywał Duda przez te 5 lat i co dostałeś?????/

badaczka
badaczka
1 rok temu

Pytanie do autora artykułu. Dzięki czemu wzrost odnotował Trzaskowski? Wzrost jest taki sam. Przyominam, że wzrosty znajdują się w granicy błędu statystyczego