Ambasador USA Mosbacher do Macierewicza: “wypowiedzi są okropne i godne pożałowania” Zaczyna się atak na wolne media.


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Georgette Mosbacher skrytykowała kolejne brednie lidera PiS Antoniego Macierewicza. To już kolejny atak na TVN. Rozkazy Kaczyńskiego, który mówił w TV Trwam o repolonizacji mediów weszły w fazę wykonawczą. Jak za komuny będziemy mieli jedną narodową telewizję i jedną gazetę.

W czasie wieczoru wyborczego Andrzeja Dudy, jego małżonka skarżyła się na brak obiektywizmu dziennikarzy. Na koniec powiedziała że trzeba się za to wziąć. To się już dzieje.

Macierewicz zaczyna zasypywanie podziałów. To nie jest zbieg okoliczności to kolejny atak na TVN polityka związanego z PiS

“Obrona kłamstw TVN i agentury WSI, finansowanie prześladowców księdza Blachnickiego i kłamstwa smoleńskiego, wspieranie interesów rosyjskich i niemieckich, propaganda LGBT i pedofilii, demoralizacja dzieci i niszczenie rodziny, walka z Kościołem i naszą tradycją narodową, likwidacja WOT, IPN, CBA, polskiego sądownictwa i telewizji publicznej, a w rezultacie niepodległości to program, który chce się narzucić Narodowi Polskiemu. Dla mnie to zdrada i zaprzaństwo. Tym się różnimy” – zwrócił się na Twitterze do zwolenników PO Antoni Macierewicz. 

Pani Ambasador choć TVN nie pała miłością do Donalda Trumpa, to trzeba przyznać że obiektywizm ma wzorowy. Kilka godzin wcześniej ambasador odniosła się do aktu wandalizmu, ale okazało się że bandyci byli na tyle zaślepieni nienawiścią do TVNu, że pomylili redakcje.

Czytaj tutaj Redakcja Magazynu VIP i Faktu, zdemolowana i okradziona. Pomyłka? Czy Świadoma akcja zastraszenia?

“Powinna się Pani wstydzić”. Mosbacher komentuje sprzeczkę z Mazurek, tu też TVN i też WSI.

A kilka dni temu Pani Ambasador w ostrych słowach odniosła się do wpisu Beaty Mazurek.

Przypomnijmy Beata Mazurek w swoim stylu napisała : Trzaskowski boi się debaty z Polakami. Woli ustawioną debatę w WSI 24 i niemieckim Onecie. To przykład pogardy dla wyborców z mniejszych miejscowości. Mieszkańcy Końskich i Polacy już niedługo wystawią mu rachunek.

Do tego wpisu odniosła się ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher. “Beata Mazurek – dobrze Pani wie, że szerzy Pani coś, co jest absolutnym kłamstwem, sugerując że TVN to WSI. Powinna się Pani wstydzić. To jest poniżej godności osoby, która reprezentuje Polaków” – napisała Mosbacher.Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments