Andrzej Duda musiał uciekać z Nowej Soli. Wreszcie młodzież masowo pojawiła się na wiecu wyborczym.


3 comments, 8.9k
Subksrybuj nas na Google News

Coraz więcej osób przychodzi na wiece wyborcze Andrzeja Dudy aby zamanifestować swoje niezadowolenie dla jego kandydatury. Podczas ostatniego wiecu zaobserwowaliśmy sporo młodych ludzi, co jest pewnym nowym zjawiskiem na takich zgromadzeniach.

W czwartek Andrzej Duda w ramach swojej kampanii przed II turą wyborów prezydenckich odwiedził w woj. lubuskim Sulęcin i Nową Sól. W pierwszym z tych miast na jego wiecu było kilkaset osób, w tym grupka jego przeciwników. Były gwizdy i trąbienie, ale obeszło się bez poważnych incydentów.

W Nowej Soli na wieczorne spotkanie z prezydentem pojawiło się więcej osób niż w Sulęcinie. Tu też dominowali sympatycy Dudy, ale była też liczna grupa jego przeciwników zaopatrzonych w gwizdki, trąbki czy plakaty z wizerunkiem Rafała Trzaskowskiego.

Warto zwrócić uwagę na pewna zmianę grupy wiekowej przeciwników Andrzeja Dudy. Do tej pory na takich manifestacjach widzieliśmy grupy raczej starczych osób. Z wyjątkiem osób LGBT, ale tych w Nowej Soli nie było. Nowa Sól to nowa jakość. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale jest nadzieja że PiS nie zdołał obrzydzić polityki młodzieży co robi codziennie.

Wznoszono okrzyki będziesz siedział, ale był\y też okrzyku bardziej wulgarne.

Kolejny film z tego wydarzenia został zamieszczony na stornie internetowej Radia Zachód. Niestety jest on tak zmontowany aby nie było widać ilu tak naprawdę przyszło przeciwników Andrzeja Dudy.

Uwieczniono na mim młodą kobietę, która stojąc obok zwolenników Rafała Trzaskowskiego, unosi prawą rękę i wykrzykuje: “J…ć Dudę”, a następnie gwiżdże.

Po obejrzeniu obydwu filmów można sobie wyrobić swoja opinię na temat obiektywności mediów finansowanych przez rząd z podatków Polaków.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 8.9k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
8
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
15
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Moronwiecki
Moronwiecki
1 miesiąc temu

Mlodzi wola przyszlosc a nie marne kilkaset zlotych od PISu

Marta
Marta
1 miesiąc temu

Od kiedy CHAMSTWO jest dobrym powodem do dumy? Żenada

dontDUDAt
dontDUDAt
Odpowiedź do  Marta
1 miesiąc temu

Dokladnie. Prezydent powinien sie wstydzic swojego chamstwa a nie sie z nim obchodzic na kazdym wiecu.