fbpx

Andrzej Duda przez obrażanie osób LGBT, poważnie osłabił Polskę w negocjacjach z amerykanami. Główny negocjator USA to osoba LGBT


2 comments, 4.8k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Trwają negocjacje w sprawie przeniesienia żołnierzy amerykańskich do Polski i utworzenia Fort Trump. Richard Grennell. negocjuje ze strony amerykańskiej. Polska dyplomacja ma z tym bardzo poważny problem.

PiS przyzwyczaił nas do robienia wrogów ze wszystkich naszych dotychczasowych przyjaciół. Jednak takiej sytuacji w jaką sam się wpakowała dobra zmiana, nie przewidział Andfrzej Duda obrażając osoby LGBT.

Duda ma poważny problem, główny negocjator USA to osoba LGBT

Główny negocjator ze strony amerykańskiej jest zdeklarowanym gejem, ale to nie wszystko. Richard Grennell jest twórcą globalnej kampanii pod auspicjami Waszyngtonu, której celem jest walka z dyskryminacją społeczności LGBT. Jest również w doskonałych relacjach z ambasador USA w Polsce Georgette Mosbacher

Dziennik Gazeta Prawna twierdzi że ambasador USA rozmawiała już z prezydentem Dudą. jednak Georgette Mosbacher zaprzeczyła tym doniesieniom. W tej chwili strona amerykańska zasatranawia się nad odpowiedzią. Z tąd mogą właśnie pochodzić przecieki.

Zapewne słowa prezydenta Dudy osłabiają Polskę w negocjacjach z USA. W związku z tym należy przypuszczać, że wynegocjowane warunki też będą gorsze.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 4.8k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
4
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Pluto
Pluto
1 rok temu

Co się stało z Wasza korektą? Błąd na błędzie!

Pol
Pol
1 rok temu

Stąd barany