Andrzej Duda ucieka się do kłamstw, obiecuje zatwierdzone już inwestycje. Przybywam z “bardzo radosną informacją”


1.6k
Subksrybuj nas na Google News

W sobotę we Wrocławiu odbył się wiec wyborczy Andrzeja Dudy. Wśród wielu obietnic mówił też o Dolnośląskim Centrum Onkologii, jakoby to teraz dzięki niemu zapadła decyzja o jego budowie.

Budowa Dolnośląskiego Centrum Onkologi ciągnie się już od kilku lat. Na początku tego roku zapadły decyzje o jego budowie. Podpisana został umowa z rządem na dofinansowanie z budżetu kwotą 300 milionów. Andrzej Duda nie wspomniał jednak że inwestycję w większości sfinansuje samorząd który przeznaczył na ten cel 700 milionów złotych.

Duda: Przybywam z “bardzo radosną informacją”.

– Zapowiadana od 15 lat inwestycja, jaką jest nowa siedziba Dolnośląskiego Centrum Onkologii, ma pełne finansowanie i będzie realizowana. Wczoraj popołudniu zapadła ostateczna decyzja w tej sprawie. To jest pokaz tego, co to znaczy, gdy regionalne władze samorządowe dobrze współpracują z władzami centralnymi – oświadczył prezydent. Dodał, że rząd na ten cel przekazał 300 mln zł

Czytaj również Gorąca atmosfera we Wrocławiu. “Duda ułaskawił pedofila” transparenty i masa Policji. Na żywo.

Jak można było się spodziewać słowa prezydenta były przyjęte entuzjastycznie przez tłum zwolenników PiS. Na wiecu zgromadziło się też wielu przeciwników kandydata Jarosława Kaczyńskiego. Obserwatorzy twierdzą, że było to do tej pory największa manifestacja przeciwników Andrzeja Dudy. Prezydent przemawiał ale czasami trudno było coś zrozumieć.

Czytaj również: Senator Bogdan Zdrojewski zaatakowany przez sympatyków Andrzeja Dudy. “Ty zbrodniarzu” Usłyszał

Im więcej Prezydent mijał się z prawdą im więcej obiecywał tym głośniejsze było buczenie i gwizdy. Na wiec ściągnięto bardzo duże oddziały Policji, a w sąsiadujących uliczkach zaparkowane były nawet policyjne armatki wodne.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1.6k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments