“Autorytet” władzy sięgnął bruku-prof Simon idolem? Felietonik Albina


2 comments, 3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Otwieramy nowy cykl “Felietoniki Albina”. Autor tysięcy wpisów i komentarzy, Albin Becherowski będzie dzielił się nas swoimi przemyśleniami. Rewia idiotyzmów i półprawd okiem i piórem Albina.

Władza stara się wszelkimi środkami wymusić posłuszeństwo “epidemiczne”. Wydaje się,że w normalnym kraju, gdzie rządzi normalna władza, zalecenia władzy dotyczące bezpieczeństwa, najpierw by się wykonało, a dopiero potem żądało uzasadnień.

Mniej więcej tak było w marcu. Władza wydawała zarządzenia, znane osoby wsparły władzę swoim autorytetem, a społeczeństwo się dostosowało.

A potem nastąpiły haniebne wypowiedzi typu:
“nie szczepię sie bo nie”, czy ” wirus jest taki słabiutki,że praktycznie go nie ma” i wiele innych ogłupiających Naród. Pokazujących, że władza ma Naród “gdzieś”, że ważniejsze jest trwanie władzy, potwierdzone w pandemicznych wyborach, niż walka z pandemią.

Prof. Simon idolem

Wielu z nas po raz pierwszy usłyszało i zobaczyło wielu epidemiologów w tym niezwykle ekspresyjnego prof Simona. Słuchało się Go z zapartym tchem i….trach,zakaz wypowiedzi, jaki niepokornym duchownym nakłada.
Do tego zwolnienia z pracy czy straszenie karami medyków, którzy naświetlali publicznie mizerię w ochronie zdrowia. Tej ochronie zdrowia, która podobno jest jedną z najlepszych w Europie, jak twierdzi PIS.

Autorytety społeczne

Teraz, gdy autentycznie należałoby podnieść reżimy sanitarne, zostaliśmy pozostawieni sami sobie. To wśród siebie samych, musimy szukać autorytetów, potrafiących wiarygodnie przekonać nas samych , że jest źle, bo władzy już wierzyć nie można.
Więc piszemy, mówimy, przekonujemy, ale jak władza olewa i restrykcje i nas, to gdzie szukać tych autorytetów. Komu wierzyć.

Posłowie firmują protest antycovidowy

Skandaliczne postawy posłów “konfederacji”, którzy za nasze pieniądze łamią wszelkie reżimy sanitarne, wprowadzając jeszcze większy chaos informacyjny i jeszcze większe zagrożenie zakażeniami -dom wariatów?

Czytaj także : Polacy dali się podzielić Kaczyńskiemu sprytniej niż zrobił to Koronawirus.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
feniks 44
feniks 44
10 dni temu

Kompletny chaos informacyjny ! Komu zaufać, komu wierzyć ??? Służba zdrowia “rozregulowana”, sprzeczne opinie lekarzy i pseudo znawców! Postawa rządu jest “od akcji do akcji” Nie widzę jakiejś spójnej strategii. Zanosi się na długotrwały paraliż funkcjonowania państwa i nas , społeczeństwa pod dyktando covid-19 i firm zarabiających na pandemii.