fbpx

Bąkiewicz chce wprowadzić chrześcijańskie zasady na świecie. Nadchodzi krucjata?


4 comments, 4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

(…) udzielam odpustu zupełnego każdemu który ożywiony uczuciem szczerego nabożeństwa pójdzie walczyć przeciwko niewiernym (…)”

Ostatnie wydarzenia w kraju przyczyniły się do jeszcze wyraźniejszego podziału pomiędzy polityczną prawicą i lewicą. Okazja do wspólnego przeciwstawienia się szemranej władzy, nie odsunęła jednak na bok nieporozumień ideologicznych i wzajemnej niechęci. Oliwy do ognia dodały lewicowe szturmy na kościoły.

Straż Narodowa jak lwica broni polskich wartości

Prezes Stowarzyszenia “Marsz Niepodległości”, w ostrych słowach ocenił działania protestujących kobiet. “Nie chcemy żeby te środowiska, które są środowiskami antycywilizacyjnymi, atakowały nas, katolików, dlatego powołujemy pewien rodzaj samoobrony – katolickiej, cywilizacyjnej – powiedział Bąkiewicz. Polityk udzielił rzeczowego wywiadu dla Radia Maryja, w którym uznał działania lewicy za rewolucje o charakterze satanistycznym. Podkreślił również, że oprócz akcji obronnych, Straż Narodowa chciałaby skoncentrować się na zjednoczeniu duchowym. Wówczas, umocniona, mogłaby skutecznie wypierać marksistowski obłęd. Jak przyznał do zadań organizacji należy również udzielanie się w akcjach charytatywnych, a także działania na racz zmiany kuriozalnych przepisów prawnych. Ostatnio członkowie obronnej formacji zaangażowali się w zbiórkę podpisów pod projektem ustawy dotyczącej wypowiedzenia konwencji stambulskiej. Aby lepiej się żyło na polskiej ziemi….

I nie tylko Polskiej ziemi…

“Ostatecznym celem który stawiamy Straży Narodowej, ma być doprowadzenie do przywrócenia w Polsce, a być może i na świecie(…) społecznego porządku katolickiego, chrześcijańskiego” – tłumaczył Robert Bąkiewicz.

To już nie pierwsza próba przeprowadzenia “krucjaty” wśród narodu polskiego. Brak przywiązania do tradycji i religii od zawsze kole w oczy narodowców. Ale że Pan Robert, bierze pod uwagę reformę świata? Panie Bąkiewicz Pan tak na poważnie?

Reporter TVN24 z niepokojem obserwował przebieg szkolenia członków Straży Narodowej

Według doniesień jeden z reporterów Tvn24 wziął udział w czterodniowym szkoleniu, które miało być próbą przed zaplanowanym na 11 listopada Marszem Niepodległości. Treningi odbywały się pod okiem doświadczonych emerytowanych komandosów i oficerów BOR. Jednym z elementów szkolenia była nauka strzelania. Reporter zwrócił uwagę na fakt, iż tak naprawdę nie wie do czego Straż Narodowa jest szkolona. Przyznał też, że czuł się nieswojo, kiedy to grożono mu, że jak ujawni tajemnicę straży czekają na niego nieprzyjemne konsekwencje….

Bąkiewicz nazwał doniesienia manipulacją

Po dłuższym czasie milczenia i zamiatania pod dywan tematu, polityk przyznał że organizacja stała się celem nagonki i medialnej manipulacji. Przekonuje też, że wszelkie działania Straży Narodowej są zgodne z obowiązującym prawem. Jak stwierdził jednak prof. Jan Żaryn, Szef Instytutu Dziedzictwa Myśli Narodowej, choć z Bąkiewiczem łączą go poglądy, patrzy na jego projekt nieco sceptycznie. “Nie może tak być, żeby Straż Narodowa zamieniła się miejscami z Policją” -podkreślił . Zgadzamy się z Panem profesorem, mając nadzieje że wizja przywrócenia na świecie porządku katolickiego przez prezesa Bąkiewicza nie stanie się kolejnym przyczynkiem wyśmiania Polski na łamach międzynarodowej prasy.

Pietrzak zbluzgał kobiety na antenie. “Ta hołota wyszła na ulicę, żeby roznosić wirusa”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 comments, 4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
11 miesięcy temu

ten bąkiewicz jest opętany albo cweaniak jak rydzyk i też próbuje podnieść sobie standard życiowy na koszt naiwnych

Rust
Rust
11 miesięcy temu

Tacy zawsze się znajdą. Brak szczerości intelektualnej, oraz podstawowej wiedzy w każdym temacie. Ja zadałem sobie trudno poznania historii KRK. Biblię również przeczytałem. Wiedza ta utwierdziła mnie w przekonaniu , iż to tylko bajdy nie mające żadnego oparcia w rzeczywistości. Bąkiewicz to tylko klepiąca bzdury miernota intelektualna i moralna. I tyle w temacie.

Jś.lond.eng
Jś.lond.eng
11 miesięcy temu

Pani Paulina coraz gorzej Ci to idzie

pol!
pol!
11 miesięcy temu

ten bączyński to niedługo zaatakuje samego Papieża uznając,że jest za mało wieżący …….takich nawiedzonych fanatyków ? powinno się leczyć…z uwagi na to ,że on jest dziełem kościoła kat.koszty leczenia powinien pokryć sprawca czyli kościelni!!!!