Bielan w TVP: “Dziękujemy Bosakowi za wsparcie”. Bosak: “To jest kłamstwem, proszę nie dezinformować opinii publicznej …


11.3k
Subksrybuj nas na Google News

Adam Bielan oświadczył na antenie TVP, że Andrzej Duda ma poparcie Krzysztofa Bosaka. Informacja ta okazała się kłamstwem. Bosak zarzucił Bielanowi wykorzystywanie “uprzywilejowanego dostępu do zawłaszczonych przez Was mediów publicznych”.

Hołownia nie zagłosuje na Dudę

Sztaby Dudy i Trzaskowskiego walczą o poparcie wyborców pozostałych kandydatów. Trzaskowski oświadczył dzisiaj, że ze wszystkimi punktami programu Hołowni jest mu po drodze. Jednak Hołownia powiedział, że nie zagłosuje na Dudę. To oczywiste na kogo zagłosuje, ale oficjalnego popracia i apelu do swoich wyborców nie wystosował.

Bielan poszedł za daleko.

Duda powiedział, że bardzo niewiele dzieli go z Bosakiem. – W wielu sprawach myślimy podobnie. Cel jest wspólny. Celem jest silna i bezpieczna Polska, która ma swoją godność – stwierdził. Jednak poparcia, ani jakiekolwiek podpowiedzi jak w przypadku Hołowni nie otrzymaliśmy.

Niestety rzecznik kampanii Andrzeja Dudy zagrał dziś bardzo nieelegancko mówiąc kłamstwa na antenie TVP.

Jestem przekonany, że wyborcy Konfederacji, która została zbudowana wokół idei Marszu Niepodległości, nie dadzą się nabrać na te umizgi ze strony Rafała Trzaskowskiego – oświadczył i po chwili dodaje

Zresztą, cieszy mnie deklaracja Krzysztofa Bosaka – który kandydował, uzyskał niezły wynik, gratuluję mu tego

– który powiedział dzisiaj, że weźmie udział w wyborach i na pewno nie zagłosuje na Rafała Trzaskowskiego,

więc wniosek jest oczywisty – powiedział Bielan. – Dziękujemy za to wsparcie Krzysztofowi Bosakowi – oświadczył na antenie TVP Adam Bielan, rzecznik sztabu prezydenta Andrzeja Dudy.

To bardzo zaskakujące twierdzenie kompletnie wyssane z palca, ponieważ Krzysztof Bosak był dziś (30.czerwiec) gościem Kropki nad I, w której Monika Olejnik przez 2 minut naciskała i nie dała rady uzyskać jakiejkolwiek deklaracji. Na koniec programu prosiła go żartem aby choć zdradził inicjały, nie pomogło.

Bosak odpowiada: “To jest kłamstwem”

Na wypowiedź Bielana kandydat Konfederacji zareagował na Twitterze. “Twierdzenie, że powiedziałem dzisiaj na kogo zagłosuję lub nie zagłosuję jest kłamstwem, panie europośle” – napisał. “Proszę nie dezinformować opinii publicznej korzystając ze swojego uprzywilejowanego dostępu do zawłaszczonych przez Was mediów publicznych” – dodał Bosak.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

11.3k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
15
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
3
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments