fbpx

Brat Agaty Dudy krytycznie: “Wolałbym, aby prezydentem został profesor szanowany przez wszystkie siły polityczne”


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Brat Agaty Dudy rzadko zabiera publicznie głos. Dotarliśmy do rozmowy Jakuba Kornhausera z portalem Onet. tuż przed wyborami prezydenckimi. Z tego, co publicznie powiedział można wywnioskować, że Andrzej Duda nie jest jego wymarzonym prezydentem.

Jakub Kornhauser jest o 12 lat młodszy od swojej rodzonej siostry, Agaty. Opowiadał jak ponad 25 lat temu przyszły prezydent odwiedzał swoją wybrankę. Pan Jakub dobrze wspomina Andrzeja Dudę z okresu kiedy był dzieckiem.

Tam były takie drzwi z dyktą zamiast szyby, kiedyś siedziałem pod tymi drzwiami, zasnąłem, głową wybiłem tę dyktę i wpadłem do nich do pokoju. I wtedy go poznałem – opowiedział

Brat pierwszej damy przyznał też, że przyszły prezydent zrobił na nim bardzo dobre wrażenie. Miał być otwarty i bardzo serdeczny dla brata swojej ukochanej.

W kwestiach politycznych rodzina nie jest już tak skonsolidowana. W rozmowie z Onetem przyznał, że dość krytycznie ocenia jego prezydenturę. Zapytany przed tegorocznymi wyborami o swojego kandydata na głowę państwa, nie poparł oficjalnie Andrzeja Dudy. Według jego oceny wybory prezydenckie 2020 nie miały swojego dobrego dla Polski, kandydata.

Jestem bardzo rozczarowany kandydatami, którzy po raz kolejny stają w wyścigu prezydenckim. Zresztą mam bardzo duży dystans do polityków, wolałbym, żeby prezydentem nie był polityk, tylko np. jakiś szanowany profesor, autorytet, ktoś pozapartyjny, kogo pozycji nie podważałyby żadne strony politycznego sporu — i kto mógłby wyłamać się z codziennej partyjnej połajanki – opowiadał brat pierwszej damy.

Zgadzacie się z bratem Agaty Dudy?

Reagujcie, komentujcie, przekazujcie dalej !

Czytaj także: Pietrzak zbluzgał kobiety na antenie. “Ta hołota wyszła na ulicę, żeby roznosić wirusa”

Czytaj także: Morawiecki zdecydował! Benefity i ułatwienia dla zaszczepionych. Sprawdź na co możesz liczyć, jako osoba zaszczepiona

Źródło: wtv.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments