Brudziński: Może #KrulUE zanim zbierze i zagłosuje to najpierw się wykąpie i ogoli? – Giertych: “Chama poznasz zawsze. Choćby był posłem”,….


2 comments, 6.2k
Subksrybuj nas na Google News

Poziom wpisów Europosła ostatnio niepokoi. Nerwowość po kolejnych sondażach jest zrozumiała, ale są pewne granice przyzwoitości.

Nikt nie wypomina przeszłości Joachima Brudzińskiego i jego konfliktów z prawem karnym, a przecież można by to robić. W normalnym kraju taka osoba nie miała by racji bytu w polityce. U nas mamy Pisowskie standardy.

Należy domniemywać, że król UE to Donald Tusk. Pis nie może sobie wybaczyć że Polak z przeciwnego obozu politycznego osiągnął najwyższe stanowisko w Unii Europejskiej. Zamiast wypisywać głupoty lepiej byłoby wykazać się jakimiś działaniami, które mogłaby dostrzec wspólnota.

Czytaj także: “Pytanie na śniadanie” To nie było pytanie tylko żenujące naigrawanie się z osób chorych na depresję. TVP znowu przekracza granice.

Roman Giertych skwitował wpis Brodzińskiego krótko i w temacie: “Chama poznasz zawsze. Choćby był posłem, ministrem, liderem partii, to cham będzie zawsze chamem i jako cham będzie epatował innych swym chamstwem. Dzisiaj ujawnił się cham-Joachim


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 6.2k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
7
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
2
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
21
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Theresa Czajka
Theresa Czajka
3 miesięcy temu

Jezyk lumpenproletariacki,prosto spod budki z piwem.Powinien zostac zdyskwalifikowany jako posel.W rzadzie nie powinno byc miejsca dla chamow.

Czesław
Czesław
3 miesięcy temu

Nieprawdą jest, że dopiero teraz ujawniło się chamstwo Brudzińskiego- od zawsze z niego chamstwo tryskało przy każdej jego wypowiedzi !!! To jest najzwyklejszy prostak i tylko w PiS-ie mógł zaistnieć, bo to jest sekta, zrzeszająca właśnie takich zawistnych prostaków, niestety…:( Przerażające jest to, że jest w Polsce tak dużo ludzi, którzy to akceptują, a nawet nie wstydzą się ich popierać…:(