Brudziński tym razem przesadził. To tylko dowód na to jak nienawidzi Unii Europejskiej


1 comment, 5.7k
Subksrybuj nas na Google News

Joachim Brudziński nie musi kochać Rafała Trzaskowskiego. Jenak jego krytyczne wpisy obrażają nie tylko kandydata ale też wiele innych osób.

Joachim Brudziński lider PiS zachłyśnięty sukcesem Andrzeja Dudy z pierwszej tury zaatakował Rafała Trzaskowskiego. Nie zaważa przy tym, że otwartym Europejczykiem czuje się w Polsce ponad 80 procent Polaków.

Puszczaj nerwy i hamulce „uśmiechniętym”, budującym „nową solidarność” i „wspólnotę narodową”, „otwartym europejczykom”. Spod europejskiego blichtru coraz częściej wyziera arogant i bufon.- napisał Brudziński.

Nawiązał on do pytania dziennikarza TVP INFo, który znowu zapytał o ścieki w Warszawie. Trzaskowski zaproponował mu aby skonsultował się z ekspertami i douczył co to jest spuszczanie wody deszczowej.

Na konferencji Ministrów ochrony środowiska i Ministra klimatu, Pani Prezes MPWIK wyjaśniła na czym polega zrzut nadmiaru wody deszczowej z każdego miasta nie tylko z Warszawy. Szkoda że Pan dziennikarz udał że nie posiada takiej wiedzy.

Politycy PiS mówią dobrze o Unii tylko wtedy kiedy chodzi o przyznanie kolejnych pieniędzy. Andrzej Duda na każdym spotkaniu wyborczym obiecuje inwestycje regionalne ze środków Unijnych. To staje w wyraźniej sprzeczności z jego opinią o Unii jako wyimaginowaną organizacją. PiS chce dostawać pieniądze, ale nie znosi żadnej kontroli instytucji unijnych, ani tych finansowych ani tych które stoją na straży demokracji w każdym kraju członkowskim.

Wynik ostatnich wyborów prezydenckich, jak i wynik ostatnich wyborów parlamentarnych, nie upoważnia żadnego z polityków do wypowiadania się w imieniu większości Polaków. PiS ani razu nie zdobyło większości, a większość parlamentarna wynika tylko z systemu przeliczania głosów. W związku z tym iż Unię popiera ponad 80 procent Polaków, obrażanie i wykpiwanie UE, obraża również większość naszego społeczeństwa. Być może Pan Joachim zatrzymał się w czasach swojej młodości kiedy pozwalał sobie na więcej, ale z niebyt dobrym skutkiem.

Komu puszczają nerwy?

Ogromna machina w postaci mediów narodowych, wyszukuje najdziwniejsze okoliczności aby tylko zdyskredytować Trzaskowskiego. To nie pomogło wygrać Andrzejowi dudzie, a sondaże II tury nie są jednoznaczne dla żadnego z kandydatów. Każdy głos, dosłownie każdy głos może zadecydować. To komu puszczają nerwy ?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 5.7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
4
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
siwagrzywa
siwagrzywa
6 dni temu

NIENAWIDZĘ P-I-S-U