Budka zastawił pułapkę na Morawieckiego. Będzie “musiał” mówić dobrze o Ziobrze.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Wojnę w Zjednoczonej Prawicy postanawia wykorzystać opozycja. W całym zamieszaniu próbują odnaleźć się liderzy Koalicji Obywatelskiej. Niepodziewanie zastawili pułapkę na oficjalnie trzymającego się z boku Mateusza Morawieckiego. Prawdopodobne, że za chwile będzie musiał znaleźć się w sytuacji bez wyjścia.

Borys Budka zaskoczył obserwatorów sceny politycznej, ogłaszając złożenie wniosku o wotum nieufności dla Zbigniewa Ziobry. Spora część ekspertów twierdzi jednak, że lider PO zrobił prezent ministrowi sprawiedliwości. Sami przeczytajcie jak argumentuje swoje posunięcie.

Dobrze o Ziobrze

Ja chcę zobaczyć premiera Morawieckiego, który wyjdzie na mównicę sejmową i po tym wszystkim, co wygarniał Ziobrze w rozmowach kuluarowych, po tym wszystkim, jak namawiał Kaczyńskiego, żeby Ziobrę odwołać, teraz będzie go musiał bronić. Chcemy zobaczyć, czy to wszystko, o czym mówi Jarosław Kaczyński i jego ludzie, jest prawdą, czy też jak zawsze, premier Morawiecki i Jarosław Kaczyński staną po stronie człowieka, który zrujnował wymiar sprawiedliwości, zrujnował polską prokuraturę. Chcemy zobaczyć, czy Kaczyński dotrzyma słowa i ten wyjątkowy szkodnik polskiego wymiaru sprawiedliwości, jakim jest Zbigniew Ziobro, przestanie wreszcie pełnić tę funkcję, czy też premier Morawiecki i Jarosław Kaczyński będą tutaj w Sejmie bronić jak niepodległości człowieka, którego jeszcze do niedawna chcieli odwołać – mówił lider PO.

Czytaj także: Kolejne pieniądze podatników na naprawę błędów rządzących. Miliony popłyną na ratunek stadniny w Janowie.


GAZETA PLUS.PL – Jesteśmy tu dla Was! Komentujcie i udostępniajcie!!!


źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments