Bus Krzysztofa Bosaka kompletnie zniszczony w Toruniu.


929
Subksrybuj nas na Google News

Podczas wystąpienia wyborczego Krzysztofa Bosaka w Toruniu został zniszczony jego bus, którym podróżował po Polsce i spotykał się z wyborcami.

– Moim celem jest pokonanie Rafała Trzaskowskiego i rywalizacja w drugiej turze wyborów z prezydentem Andrzej Dudą – stwierdził w Toruniu kandydat Konfederacji na prezydenta.

Podczas przemówienia Krzysztofa Bosaka na toruńskiej starówce, jego bus był prawidłowo zaparkowany na pobliskim parkingu, na ulicy Kopernika. Kandydat nie ma specjalnej ochrony i nikt nie przypuszczał że coś takiego może się wydarzyć, tym bardziej że spotkanie z wyborcami przebiegało spokojnie i normalnie.

Czytaj również; Banery Dudy wieszane bez zezwoleń i opłat, usuwane z ulic Lublina. “Grajcie zgodnie z prawem”

 – Państwa obecność dzisiaj w Toruniu, obecność tysięcy ludzi wczoraj w Bydgoszczy, jak i wcześniej na rynku w Olsztynie, jest swego rodzaju nagrodą za ideową politykę, którą obiecało wielu polityków. Ci ideowcy, którzy wytrzymali w polityce, są dziś w Konfederacji – mówił kandydat na prezydenta.

Niestety w czasie przemówienia jego bus został pomalowany sprejem, poprzebijane zostały opony, oraz wymalowano napis “faszysta”.

Czytaj również: Bojówki PiS chwalą się na Tik Toku niszczeniem banerów Trzaskowskiego. Główny bohater to pan Adrian – Jacek Fogiel


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

929

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments