fbpx

Były senator PiS zatrzymany. Mężczyzna znęcał się nad psem ze szczególnym okrucieństwem


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News


Policja zatrzymała dzisiaj Waldemara B., byłego senatora z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Mężczyzna jest podejrzany o znęcanie się nad psem ze szczególnym okrucieństwem. Senator przywiązał zwierzę do samochodu i ruszył. Całość zarejestrowała kamera kierowcy jadącego za nim. Film trafił na policję.


Widok był makabryczny. Na początku pies próbował dogonić auto, jednak później z barku sił, zwierzę się przewróciło. Kierowca nadal jechał, mimo tego, że samochód dosłownie ciągnął biednego psa za sobą. Policja ustaliła, że sprawcą był właśnie Waldemar B. Mężczyźnie grozi nawet do 5 lat więzienia.


Pies Waldemara trafił do schroniska. Nie wiadomo jednak, czy to te samo zwierzę, które było ofiarą senatora. Pracownicy schroniska nie potrafili zidentyfikować zwierzęcia.


Kto to jest Waldemar B?


Mężczyzna jest lokalnym politykiem znanym na Kaszubach. Z zawodu stolarz-tapicer, z PiS związany był od początku działania partii, od 2001 r. Wcześniej był działaczem Porozumienia Centrum. W wyborach parlamentarnych w 2015 uzyskał mandat senatora PiS. Fundator pomnika, który ma upamiętniać – jak mówił sam fundator – stulecie Cudu nad Wisłą i powrót Kościerzyny i Pomorza do Macierzy.  W 2018 roku został zawieszony z powodu antysemickich wpisów na mediach społecznościowych. Miejmy nadzieję, że odpowie za swoje czyny przed sądem.

Źródło: Krościerski INFO


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ