Celebryci “To zboczone świnie”, a księża to święte krowy? – Brudziński broni pedofili księży?


1 comment, 1.8k
Subksrybuj nas na Google News

Joachim Brudziński zarzuca relatywizowanie pedofilii w innych kręgach niż kręgi duchownych. Wynika z tego że różnie patrzymy na przestępstwa duchownych i księży.

jeśli ktoś relatywizuje coś, np. wartości, opinie, oceny, to ujmuje to jako coś, na co można różnie patrzeć, co można różnie oceniać, ujmować w rozmaitych relacjach, co może zależeć od indywidualnych odczuć

Zamiast pisać niemądre twitty może lepiej byłoby zająć się wreszcie powołaniem obiecanej komisji do spraw pedofilli.

Od duchownych wymagamy nieco więcej niż od jakiegoś zdeprawowanego celebryty. Dla większości osób jest to zrozumiałe i oczywiste, że osoba która cieszy się powszechnym zaufaniem i wykorzystuje to do niecnych celów zasługuje na większe piętnowanie.

Czytaj także : Atak na TVN – sugerują że to stacja zachęcała do pedofilii. Castingi na ofiary miał organizować dyr. Miszczak

To znaczy że księża pedofile już zboczonymi świniami nie są? Na pewno też nie są świętymi krowami !

Mówienie w kontekście pedofili o celebrytach, artystach, dziennikarzach, politykach czy księżach to czysty eufemizm. To zboczone świnie są a nie żadni artyści, Szczytem hipokryzji jest piętnowanie pedofili w kościele, a relatywizowanie tych zboczeńców w innych środowiskach – ocenił były szem MSWIA

Gdzie jest państwowa komisja ds. pedofilii? 

Ma być, trwają dyskusje, trwają konsultacje, tworzymy plan, to już słyszymy od ponad roku.

Wiceszef PO przypomniał, że w ubiegłym roku po filmie braci Sekielskich Tylko nie mów nikomu” obóz rządzący zapowiedział powstanie państwowej komisji do spraw walki z pedofilią. “Pytanie, co się przez ten rok wydarzyło. Pytanie, co przez ten czas robiły organy państwa” – podkreślił polityk.

Czytaj także ; Majdan obawia się o zdrowie żony, żąda sprostowania i grozi sądem Latkowskiemu

Mogę zadeklarować, że w najbliższych dniach ta sprawa przejdzie już do sfery realizacji jeżeli chodzi o powołanie przedstawicieli (komisji). Tutaj trwają dyskusje na ten temat, kto to miałby być. Pamiętajmy o tym, że to jest bardzo ciężka praca i naruszająca bardzo poważne interesy w różnych gremiach i grupach społecznych – powiedział Piotr Müller. 

Trzeba znaleźć swoich do komisji, a to teraz coraz trudniejsze

Dużym wyzwaniem jest znalezienie faktycznie osób, które by podjęły się tego trudnego zadania, ponieważ – tak jak mówię – narusza to ogromne interesy i porusza bardzo trudne sprawy, w związku z tym też dobór tych osób jest bardzo istotny – mówił rzecznik rządu. 


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 1.8k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Grzegorz Dąbrowski
Grzegorz Dąbrowski
9 dni temu

Co. autor. miał. na myśli. ?