Centra Handlowe zamknięte od 9 XI – scenariusz Świąt Bożego Narodzenia w domach coraz bardziej pewny!


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Dzisiaj zostały ogłoszone nowe obostrzenia. Szkoły całkowicie przechodzą w tryb nauczania zdalnego, zamknięcie teatrów, kin i muzeów, zwiększenie limitów w kościołach i sklepach – czeka nas powrót marcowych kolejek.

Cios w przedsiębiorstwa. Wiele centrów handlowych zostanie zamkniętych.

Od czasów ogłoszenia stanu pandemii w Polsce ruch w większości centrów handlowych spadł nawet do 70%, zyskały natomiast sklepy internetowe takie jak Amazon czy AliExpress które przyjmują zamówienia online i dostarczają je mimo pandemii. Już teraz przewiduje się upadłość kolejnych tysięcy przedsiębiorstw i masowe zwolnienia, według analityków z Banku Pocztowego na początku 2021 roku możemy spodziewać się nawet 10 procentowego bezrobocia w skali kraju. Rośnie również inflacja, a co za tym idzie, ceny produktów, pandemia wprowadzona przez PiS zrobiła z nas nędzarzy.

“Mamy pieniądze na drugi Lockdown”

Drugiego zablokowania kraju przed świętami możemy być więcej niż pewni, święta i nowy rok najprawdopodobniej spędzimy w domach. A kraj utonie w jeszcze większych długach, nie pozostaje nam niestety nic innego jak przeczekać te ciężkie czasy i nie powtórzyć błędu w 2023 roku.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments