Chcesz iść na sylwestra? Nie ma problemu. TVP da Ci jeszcze 200 zł.


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Agencja Statystów i Epizodystów szuka chętnych do “potupania nóżką. ” Na Sylwestra Marzeń z TVP” poszukiwane osoby z wyczuciem rytmu. Zarobić można, nawet 500 zł. To nie żart.

W związku z panującą epidemią COVID-19 i restrykcjami, które wprowadził rząd, miliony Polaków spędzi nowy rok w domu. Zdaniem władzy, to jedyny sposób na zapobieżenie szerzącej się pandemii i zmniejszenie liczby zgonów. Premier przekonuje, że najważniejsze jest zdrowie, a na zabawę przyjdzie jeszcze czas. No chyba, że jest to impreza z ulubioną stacją partii rządzącej. Ktoś przecież musi poświęcić się dla narodu. Cytując Jacka Kurskiego “Sylwester Marzeń” w TVP to jest coś takiego jak prąd, jak gaz, jak woda” – stwierdził

Pusta widownia nie wygląda najlepiej na ekranie telewizorów

TVP znalazło na to antidotum! Na zlecenie organizatorów, Agencja Statystów i Epizodystów Barbary Bartosiewicz, poszukuje młodych ludzi z poczuciem rytmu, którzy będą się dobrze bawić w czasie “Sylwestra Marzeń”. Obostrzenia i zakazy nie będą ich dotyczyć, jako pracowników stacji. Warunkiem jest mieszczenie się w przedziale wiekowym 18-35 lat. “To jawna dyskryminacja wieku średniego” – skomentował żartobliwie Filip Chajzer na swoim instagramie.

Za udawanie dobrej zabawy można zarobić. Stawki idą w górę!

Na początku proponowana stawka wynosiła 150 zł, jednak ku zdziwieniu TVP, chętnych nie było widać. Aby skusić potencjalnych sylwestrowiczów podwyższono ją do 500 zł”

Rzecznik TVP zabrał głos w sprawie kontrowersyjnych doniesień. Neguje on informacje, jakoby TVP szukało “widowni na zlecenie”. Według niego, poszukiwani są po prostu tancerze…

Ciekawe, bo ogłoszenie dodane przez agencje, w żaden sposób nie przypomina oferty pracy dla zawodowych tancerzy…

Źródło: INN:Poland

Chaos w rządzie trwa. Surowe kary w sylwestra, nawet do 30 tys. złotych! Będą legalne?

Policja jest przygotowana na interwencje. Sylwester u Kaczora aktualny?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
2
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
7
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ