125
N

iejasne cele polityki Trumpa, natychmiast są wykorzystywane przez Chiny. Donald Trump i USA First będzie miała coraz mniej do powiedzenia.

Trump nakazał celowe zabicie generała Qassema Suleimani, według większości rachunków drugiego najpotężniejszego człowieka w Iranie. To, co go do tego skłoniło, pozostaje niejasne.

Chiny są silnym i ważnym partnerem dla Iraku, a umowa z Chinami stała się w Iraku kwestią opinii publicznej. Nasi ludzie wyraźnie zdają sobie sprawę z jej znaczenia i bez wahania będziemy dążyć do jego osiągnięcia. Mamy nadzieję, że Chiny będą nas wspierać we wszystkich kwestiach dotyczących Iraku na arenie międzynarodowej. Napisał Premie Iranu Adil Abd Al Mahdi

POLUB NAS NA FACEBOOKU


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

125

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Redakcja

GazetaPlus - Niezależne internetowe wydawnictwo, zajmujące się bieżącymi tematami politycznymi, oraz problemami ochrony przyrody. W sprawach wiary i religii jesteśmy ateistami, lecz nie zwalczamy żadnego kościoła. Publikujemy tylko sprawdzone informacje, nie ulegamy propagandzie żadnej partii. Piszemy co myślimy przestrzegając zasad i prawa, w ramach obowiązującej jeszcze w Polsce Konstytucji.

Dodaj komentarz

avatar
  Subskrybuj  
Powiadom o
Zostań redaktorem, odkryj swój talent!
Artykuł
Nasz unikalny system dodawania artykułów