„Co zrobić, żeby pan wygrał?” “Niezależne” publiczne media, Telewizja Andrzeja Dudy nawet pozorów nie zachowuje.


2 comments, 8.7k
Subksrybuj nas na Google News

Andrzej Duda unika konferencji prasowych, na które mogli by przyjść niezależni dziennikarze. Chętnie za to występuje w TVP, ponieważ może liczyć nawet na to, że “dziennikarz” sam odpowie na zadane przez siebie pytanie. Styl prowadzenia wywiadu z prezydentem woła o pomstę do nieba.

Andrzej Duda tłumaczy się ze szczepionek

Andrzej Duda Tłumaczył się ze swojej wypowiedzi z Końskiego, kiedy wyraźnie się pogubił i powiedział że nie jest zwolennikiem obowiązkowych szczepionek. Tak powiedział dwa dni temu

Jeżeli chodzi o szczepionkę, absolutnie nie jestem zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych. Powiem państwu otwarcie: ja osobiście nigdy się nie zaszczepiłem na grypę. Miałem oczywiście różne szczepienia jako dziecko i później jako dorosły chłopak, ale na grypę się nigdy nie szczepiłem i nie chcę się szczepić. Uważam, że szczepienia na koronawirusa absolutnie nie powinny być obowiązkowe

Później Andrzej Duda wykrzykiwał do dziennikarzy że manipulują jego wypowiedź bo on tak nie mówił. Wystarczyło by przepraszam źle mnie zrozumiano, ale działacze dobrej zmiany nie są skłonni do takich wyznań.

Zdaniem Dudy epidemia już nie groźna, ale statystyki mówią co innego

Andrzej Duda w rozmowie z Danutą Holecką mówił również, że nie było żadnego znaczącego wzrostu zachorowań po I turze wyborów, a to – jego zdaniem – pokazuje, że odbywały się w sposób bezpieczny.

Czytaj także: Największy wzrost zakażeń koronawirusem na Śląsku – nowy raport ministrostwa zdrowia

Czytaj także Koronawirus w jednej z komisji wyborczych na Podkarpaciu. Sanepid szuka wyborców

Oczywiście absolutnie apeluję, aby zachować środki ostrożności – rękawiczki, przyłbice czy maski – absolutnie proszę ich użyć i proszę przede wszystkim zachowywać odległości. To jest rzecz niezwykle istotna, czyli po prostu zachować elementarne środki ostrożności

Czytaj także Koronawirus nie przestraszył się Morawieckiego, ani pogody. Już 36 tys zakażonych. Dziś 231 nowych. A w USA sytuacja wymyka się spod kontroli.

Holecka do Dudy: “Co zrobić, żeby to pan wygrał?”

Panie prezydencie, mamy niecodzienną sytuację w tych wyborach, że obaj kandydaci mają bardzo wyrównane wyniki sondaży. Co zrobić, żeby rzeczywiście to pan wygrał? – zapytała.

To kuriozalne jak media finansowane ze środków publicznych, są przychylne tylko jednej stronie i kompletnie nieobiektywne. Ci państwo w przeciwieństwie do niezależnych mediów mogą robić co chcą, nie martwi ich oglądalność, nie muszą dbać o treści. Każdy niezależny portal zdaje sobie z tego sprawę, że jakby tworzył takie głupoty natychmiast by zbankrutował. Media narodowe – wszystkie media narodowe finansowane są ze środków publicznych, niektóre bezpośrednio inne pośrednio. W Polsce potrzeba zmiany, wyborczy musza wybrać w jakim kraju chcą żyć, co chcą czytać i co oglądać.

Niezależne, pluralistyczne, wolne media opłacane z podatków wszystkich Polek i Polaków

Opublikowany przez PiSexit Czwartek, 9 lipca 2020

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 8.7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
4
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
dudek
dudek
3 miesięcy temu

Cipa!

Leszek Ziętkiewicz
Leszek Ziętkiewicz
3 miesięcy temu

To w głowie się nie mieści!