fbpx

Cóż za zbieg okoliczności. Padła sieć play podczas zbliżającego się najważniejszego głosowania w sejmie. A Terlecki mówił że, nawet prądu może nagle zabraknąć.


2 comments, 9.7k
Subksrybuj nas na Google News

Ile można zrobić aby przegłosować co się chce, każdy dziś się dowie. Wczoraj Ryszard Terlecki mówił, że komputery lubią się zawieszać, elektrownia wyłączać prąd, a dziś dowiadujemy się że pada sieć komórkowa. To już kiedyś przerabialiśmy z protestującymi pielęgniarkami.

Skończcie tę farsę. Pani marszałek jak zawsze mówi: za momencik wszystko wróci do normy, a tak nie jest – przekonywał z trybuny sejmowej Grzegorz Braun, który nie zgadzał się na wznowienie obrad bez obecności posłów, którzy nie mogą się połączyć zdalnie.

Wczoraj marszałek Terlecki dał do zrozumienia że głosowanie to może być różnie. “Wypadki się zdarzają” “Komuś się zatnie komputer, komuś wyłączy się światło, ktoś się pomyli” Terlecki sugeruje sbeckie manipulacje przy głosowaniu w sejmie.

Służby specjalne maja różne sprzęty które umożliwiają zagłuszanie sygnału GPS. Polskie służby mają najnowocześniejszy sprzęt na świecie.

“Broń atomowa w rękach służb”. CBA ma system, który każdego może śledzić, podsłuchiwać i podglądać.

Wybory za wszelką cenę, obrady sejmu przypominają kabaret . Przypomnijmy że w tle umierają ludzie, trwa największa katastrofa na świecie od II wojny światowej.

Lewica – składając wniosek o przerwę – domaga się informacji premiera dotyczącej organizacji wyborów. – PiS chętnie bryluje w mediach i o tym rozmawia, ale na sali plenarnej nie jest do tego skora. Czego się boicie? Opinii OBWE o niedemokratycznych wyborach. czy stwierdzenia szefa PKW? Karty wyborcze drukujecie jak w “Piłkarskim Pokerze”. Prokurator umarza śledztwo ws. wyborów – mówił Krzysztof Gawkowski.

Koalicja Polska PSL-Kukiz’15 złożyła wniosek o uzupełnienie porządku o rozpatrzenie uchwały ws. wprowadzenia stanu klęski żywiołowej, z kolei Koalicja Obywatelska domaga się rozpatrzenia obywatelskiego projektu dotyczącego obowiązkowego testowania pracowników DPS i hospicjów na obecność koronawirusa

Źródło Wiadomości.WP.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 9.7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
7
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
4
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
9
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
chłopak z królówki
chłopak z królówki
1 rok temu

na 110% pis ma wygrane losowanie o wyborach !!!!!!!!!

pytanie
pytanie
1 rok temu

I co w związku z tym?
“Służby specjalne maja różne sprzęty które umożliwiają zagłuszanie sygnału GPS.”