fbpx

Czarzasty komentuje sojusz Lewicy z PiS “Kto tego nie rozumie, jest c**ą”, nie politykiem”


3 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Na polskiej scenie politycznej robi się coraz goręcej. Opozycja się dzieli a PiS umacnia swoją władzę. Przyspieszą to pierwsze na pewno słowa lidera Lewicy – Włodzimierza Czarzastego, który postanowił mocno i raczej chamsko skomentować obecną krytykę pod adresem jego partii.

Jesteś słabeuszem jeśli nie popierasz sojuszu

W wywiadzie udzielonym stacji Polsat News, Włodzimierz Czarzasty skomentował obecną sytuację na scenie politycznej. Chodzi oczywiście o niedawny i wciąż odbijający się szerokim echem “sojusz” Prawa i Sprawiedliwości i Lewicy. Sojusz, który był uzgadniany za zamkniętymi drzwiami. Pisaliśmy o nim tu.

W wywiadzie dla telewizji Polsat z ust polityka padły mocne słowa.:

Mnie interesują moi wyborcy i moja formacja. Moją formację stanowi partia Razem, partia Wiosna, PPS i nowa Lewica. Mnie interesuje to, jakie stanowisko ma moja partia, której jestem przewodniczącym. Proszę Pana, politycy powinni przekonywać ludzi do swoich racji, a nie powinni robić to co im wyjdzie z ostatniego badania w INBRIS-ie albo w innej pracowni. Jak ktoś tego nie rozumie… to jest c**ą, a nie politykiem.

Włodzimierz Czarzasty dla Polsat News

Opozycja znowu się dzieli i jest skłócona

Po najnowszych wydarzeniach polska scena opozycyjna wydaje się skłócona bardziej niż kiedykolwiek. “Dwa tygodnie, które miały obalić rząd“, wygląda na to, że zniszczyły opozycję. Strajk Kobiet oficjalnie odcina się od Lewicy, na swoim Twitterze wyraził sporą dezaprobatę w kierunku przyjęcia przez rząd Morawieckiego postulatów Lewicy za zamkniętymi drzwiami.

Wygląda na to, że raczej nic w najbliższym czasie nie jest w stanie zagrozić pozycji Prawa i Sprawiedliwości.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
6
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
12 dni temu

czarzasty wkrótce skończy się pis tysojusz lewicy stanie obok tych morderców pisowskich w jedej lawie bo ze zbrodniarzami się nie układa a zmusza do bezwarunkowej kapitulacji tak jak zrobili to alianci z hitlerem i taki koniec powinien czekać kaczyńskiego i jego pisiorskiego gangu morderców i złodzieji

satrapa
satrapa
Odpowiedź do  europ
12 dni temu

Czarzasty to żałosny zarozumiały półgłówek

Last edited 12 dni temu by satrapa
Kobuz
Kobuz
11 dni temu

Panie Czarzasty kto z diabłem paktuje, włazi do wspólnego łoża nie może się dziwić, że zostanie wyruchany…tak było z Paktem Polsko Niemieckim o nieagresji, żeby w niecały rok później dostać sromotne lanie, tak bało z Czechosłowacją i słynne powiedzenie: Hitler Hahę (części ptezydent) wziął pod pachę zaprowadził na kiełbachę, Haha z wielkiej tej uciechy oddał Hitlerowi Czechy”…inny Pakt Ribbentrop-Mołotow, gdzie jeden tyran chciał przechytrzyć innego tyrana i znowu Polska wyszła na głupka…Pan, Panie Czarzasty niczego nie załatwił…gdzie jest prorokuł tego przytulania?….gdzie jest spisana i opublikowała umowa z podpisami zdrajców opozycji…pan niczego nie załatwił, proszę dotrzeć do wypowiedzi byłego, pańskiego kolegi… Czytaj więcej »