Członkini komisji wyborczej próbowała ukryć karty do głosowania. Na miejsce zdarzenia przybyła Policja i Pogotowie Ratunkowe.


3.4k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

W Nowej Hucie w Krakowie na os. Teatralnym członkini komisji wyborczej próbowała dziś schować karty do głosowania pod swoje ubranie. Policja potwierdza interwencję, karty udało się odzyskać.

Podczas przygotowań w komisji wyborczej, członkini tej komisji próbowała dziś schować karty do głosowania pod swoje ubranie. Nie chciała ich też zwrócić.

Andrzej Ślęczek z krakowskiej delegatury Krajowego Biura Wyborczego, poinformował, że kobieta zaczęła chować pod ubranie kilkanaście kart do głosowania.

Przedstawiciele urzędu miasta i pozostali członkowie komisji bezskutecznie namawiali ją do oddania kart. Na miejsce została wezwana policja i pogotowie ratunkowe. Kobietę zabrało pogotowie do szpitala miejskiego, celem zdiagnozowania stanu jej zdrowia.

Wszystkie karty do głosowania zostały odzyskane. Wszystko jest w porządku. Pani będzie odwołana z komisji, zastąpi ją ktoś inny – podkreślił Andrzej Ślęczek


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3.4k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
3
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments