fbpx

Danuta Wałęsa ostro krytykuje rząd i kościół! “PiS to sekta”, “Kaczyński to komunista” a “Kurski robi co chce”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Danuta Wałęsa postanowiła wystąpić w programie “Teren rebelianta” na YouTube, w którym ostro skrytykowała obecną władzę, kościół w Polsce, a także Tadeusza Rydzyka.

Była pierwsza dama postanowiła wypowiedzieć w końcu publicznie swoje zdanie na kontrowersyjne tematy. Kobieta nie szczędziła słów krytyki opisując działania rządu czy kościoła, choć z mężem tworzą głęboko wierzącą parę. Wałęsa powiedziała między innymi, że nie czuje, by żyła w wolnej Polsce, a lepiej jej się żyło za czasów panowania Platformy Obywatelskiej. Osoby związane bezpośrednio z Tadeuszem Rydzykiem i PiS określiła jako oszołomionych w amoku oraz sektę. Dodała, że obecna władza nie ma nic wspólnego z wiarą chrześcijańską. “PiS nic ludziom nie daje” – mówi w wywiadzie.

Ostro skrytykowała również Jarosława Kaczyńskiego: “Kaczyński nigdy nie walczył z komuną. On jest teraz komunistą na 300 procent”. Dodała, że Kaczyński nic nie zrobił w walce o wolną Polskę.

Żona Lecha Wałęsy zabrała również głos w sprawie kościoła. Opisała jak bardzo jej przykro biorąc pod uwagę obecne poczynania kościoła, a przede wszystkim episkopatu oraz na koneksje z panującą władzą. Stwierdziła, że musi przyznać, że rozdział Kościoła od państwa jest w Polsce niezbędny.

Skrytykowała również Jacka Kurskiego, który w przeszłości, zanim został prezesem TVP ponoć robił wiece pod ich domem. “Wykrzykiwał różne hasła oraz mówił różne rzeczy na mojego męża” – mówi Danuta. “Teraz doszedł do takiej władzy, że może robić co chce” – dodaje.

Pełny wywiad można zobaczyć tutaj:

Źródło: WTV


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
1
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments