fbpx

Dera skompromitował Dudę w Kawie na Ławie! “Pan Prezydent nie ma kompetencji do prowadzenia polityki zagranicznej, tylko rząd” [AUDIO]


4 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Andrzej Dera był gościem niedzielnego wydania programu “Kawa na Ławę” w TVN24. Gorąca dyskusja na temat wyroku TSUE w sprawie zamknięcia kopalni w Turowie zakończyła się niespodziewanymi słowami prezydenckiego ministra. Według Dery.. prezydent nie odpowiada za politykę zagraniczną. Słowa wywołały oburzenie wśród wszystkich uczestników rozmowy, wyłączając rzecz jasna Jarosława Sellina z PiS.

Reakcja Dery nastąpiła po długim wywodzie senatora Michała Kamińskiego, w którym podkreślał, że rząd i prezydent NIE ZROBILI NICZEGO, aby zapobiec wyrokowi TSUE, który nakazuje natychmiastowe zamknięcie kopalni w Turowie. Parlamentarzysta przekonywał, że gdyby polska dyplomacja działała sprawnie i gdyby “ludzie, którzy biorą pieniądze za godne reprezentowanie Polski i załatwianie ważnych spraw” potrafili umiejętnie rozmawiać z partnerami to do takich nagłych decyzji by nie doszło. Wskazywał, że za obecny stan rzeczy odpowiedzialny jest także prezydent.

Andrzej Dera natychmiast zareagował i ku zdziwieniu wszystkich stwierdził, że prezydent nie jest odpowiedzialny za prowadzenie polityki zagranicznej.

WYSŁUCHAJ SZOPKI W “KAWIE NA ŁAWIE”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
4
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments