Donald Trump nie odpuści: “Nie poddam się, to dopiero początek”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Po ostatnich wydarzeniach w Waszyngtonie Donald Trump zapowiedział swoim wyborcom, że wróci za cztery lata. Wten sposób pokazuje, że jego walka nie dobiegła końca. Podtrzymuje on zarzuty sfałszowania wyborów, mimo to chce skupić się na przekazaniu władzy.

Po ostatecznym ustaleniu, że to Joe Biden zostanie zaprzysiężony 20 stycznia na prezydenta Donald Trump ogłosił, że nie zamierza się poddać i planuje wrócić za cztery lata. Po odblokowaniu jego konta na twitterze około godziny 1 czasu polskiego pojawił się film, w którym Trump deklaruje, że obecnie jego celem jest pokojowe przekazanie władzy. Swoje słowa wypowiedziane kilka dni temu tłumaczy chęcią obrony demokracji. Jednocześnie podkreśla, że to nie koniec, a zaledwie początek, jednocześnie pragnie, aby osoby odpowiedzialne za wydarzenia z Kapitolu zostały ukarane.

Republikanie stoją za Trumpem, ale nie murem

W dzisiejszej porannej rozmowie z Robertem Mazurkiem w RMF FM brał udział Profesor Andrzej Mania. Rozmowa przybrała formę komentarza wokół słów Donalda Trumpa .Według słów Profesora zapowiedzi Trumpa są jedynie pustymi słowami. Oto jakiej analizie poddane zostały słowa Trumpa.

„W moim przekonaniu sugestie, że Donald Trump wróci za cztery lata są nierealne. Po pierwsze dlatego, że tutaj przestrzelił, jeżeli myślał o wydarzeniach ulicznych jako pomocy dla siebie. One mu nie dały chwały, nie potwierdziły zręczności politycznych. On być może chciałby do ostatniej chwili błyszczeć, ale zabłyszczał w sposób prostacki i brutalny. Natomiast niewątpliwie będzie się chciał przez chwilę utrzymać w polityce. Zwracam tylko uwagę, że życie idzie naprzód (…) partia republikańska stoi za nim, ale nie murem. Stoi za nim, bo nie ma innego człowieka, który ma takie możliwości działania”

Jak wynika z rozmowy zakładać możemy, że w ciągu czterech lat może się dużo wydarzyć, zaś sami republikanie mogą znaleźć lepszego kandydata na prezydenta niż Donald Trump. Z pewnością przyszłe miesiące może nawet i lata zdecydują o politycznym być albo nie być Trumpa.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=Er92EkZDUcg

Najnowsze wpisy :


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ