fbpx

Duda broni Hołowni na Twitterze – “Proponuję zostawić Hołownię w spokoju”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Na oficjalnym Twitterowym koncie Prezydenta pojawił się nowy wpis, który broni Szymona Hołownię. Prezydent mówi o “okazaniu wyrozumiałości”

Duda staje po stronie Hołowni

Prezydent Duda wypowiedział się na temat zamieszania wokół osoby Szymona Hołowni, przypomnijmy, że prezes partii “Polska 2050” wykorzystał błąd w rejestracji w systemie szczepień na COVID-19. Dzięki temu udało mu się przyjąć pierwszą dawkę szczepionki już na początku miesiąca.

Prezydent RP stanął w jego obronie komentując na swoim koncie Twitterowym.:

Proponuję zostawić Szymona Hołownię w spokoju. Zaszczepił się, i dobrze. Chciał jak najszybciej? Nie On jeden. Więcej wyrozumiałości dla ludzkiej słabości. Pomijam już fakt, że wszelkie przejawy hejtu w Wielkanoc to po prostu wstyd! Wyluzujcie. Wesołego Alleluja!

Oficjalne konto Prezydenta RP, Andrzeja Dudy

Natychmiastowa odpowiedź internautów

Oczywiście, post Prezydenta spotkał się z odpowiedzią internautów. Wiele z komentarzy pod postem Andrzeja Dudy było krytycznych. Chociażby padły “Duda ty debilu” czy “Ale to ty dzwonisz” mające nawiązywać do robienia przez głowę państwa jeszcze większego szumu wokół sprawy oraz nawiązywać do niedawnych oskarżeń o zniewagę Prezydenta.

Sam obstawiam, że chodzi o pozyskanie nowego koalicjanta i takie bronienie Hołowni ma swój polityczny cel. W końcu pamiętajmy, że według sondaży partia Hołowni jest drugą siłą w Sejmie.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments