Duda jeździ po Polsce za pieniądze z kancelarii, ale to nie kampania. Jego pełnomocnik donosi na Trzaskowskiego do PKW, bo na facebooku powstały grupy fanów, to już kampania.


5.2k
Subksrybuj nas na Google News

Oficjalnie nie ma wyborów i nie wiadomo kiedy będą bo marszałek Witek milczy.

PiS jak trzeba to potrafi ważne ustawy przepchnąć w ciągu dwóch godzin, a uchwała PKW i termin wyborów jest już ogłaszany dwa tygodnie.

Donos na kontr kandydatów Dudy

Donos skupia się oczywiście na jednym kandydacie, który oficjalnie nie jest jeszcze kandydatem a dzisiejsze jego sondaże po 7 dniach od ogłoszenia zamiaru kandydowania wystrzeliły w kosmos. Różnica do Andrzeja dudy zmniejszyła się już do 14 procent, a przecież oficjalnie jeszcze nie kandyduje.

Tym tak uczciwym i przestrzegającym zasad równych wyborów okazał się Krzysztof Sobolewski, pełnomocnik Dudy. Wskazał że Trzaskowski wyprodukował już spot wyborczy, oraz że w mediach społecznościowych powstały grupy sympatyzujące z prezydentem Warszawy.

Narzuca się pytanie czy internauci też nie mają prawa wyrażać swoich opinii jeżeli te nie są zgodne z linią partii , tak jak piosenka Kazika?

Żeby pisać takie głupoty trzeba być analfabetą facebookowym albo go udawać

“zaskakujące jest to, że Rafał Trzaskowski do startu w tegorocznych wyborach został wybrany przez Koalicję Obywatelską 15 maja, a strona temu poświęcona powstała cztery dni wcześniej – 11 maja”.

Są również strony Jolanta Kwaśniewska na prezydenta albo Łukasz Szumowski na prezydenta. Te treści tworzą internauci a nie spin doktorzy pisowscy.

Spot Wyborczy – nawet fajny

Poseł Prawa i Sprawiedliwości stwierdził w piśmie do Państwowej Komisji Wyborczej m.in., że 20 maja Rafał Trzaskowski – który kilka dni wcześniej zastąpił Małgorzatę Kidawę-Błońską w roli kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta – opublikował spot wyborczy.

Prezydent Duda nie robi żadnej kampanii on jeździ po buraki na targ do Garwolina i wręcza staruszkom kwiaty

Internauta PoPrawnik2 tak skomentował oddawanie krwi przez Prezydenta

  • Sondaże poniżej 40% Prezydent Duda oddaje krew.
  • Sondaże poniżej 30% Prezydent Duda odda szpik.
  • Sondaże poniżej 20% Prezydent Duda odda nerkę.

Nie ma kampanii, Prezydent pojechał po świeże buraki go Garwolina, bo nie było bliżej

Krzysztof Sobolewski nie umie odpowiedzieć na pytanie dlaczego uchwała Państwowej Komisji Wyborczej do tej pory (14 dni) nie została opublikowana.

Krzysztof Sobolewski twierdzi że “opozycja podnosi zarzuty co do legalności tej uchwały” co jest kłamstwem ponieważ opozycja żąda publikacji tej właśnie uchwały. “Sprawdzane są wszelkie ewentualne zarzuty co by nie było zarzutu o nielegalność tej uchwały” Ale kto sprawdza? Ten kto na jej podstawie będzie później ogłaszał nowe wybory, czyli pani Marszałek”

Panie redaktorze nie przetrzymuje nikt uchwały, uchwała jest podjęta, czeka na opublikowanie, Ale dlaczego czeka – dopytuje dziennikarz Będzie opublikowana i wtedy będą zarządzone wybory

Czy w państwie prawa jest możliwe że ktoś sobie uznaniowo traktuje uchwałę niezależnego organu państwowego , jeżeli ten organ wydał uchwalę ?

Poseł odpowiada – Jest analizowana przez przez marszałek sejmu też ale przez yyyyyyyyy, jest sprawdzane , były zarzuty o to że jest nielegalna itd i to podnosi opozycja, więc przypomnę i jeśli wszystkie ekspertyzy będą świadczyły o tym że nie ma tam żadnych przeciwwskazań do opublikowania, to wtedy będzie opublikowana . Panie redaktorze to wszytsko co mam w tej sprawie do powiedzenia.

Panie pośle nielogicznych działań PiS nie potrafi pan wytłumaczyć. Donosy na Trzaskowskiego też panu nie wychodzą.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

5.2k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments