Duda w wyborach może mieć nawet więcej niż 100%, to tajemnica handlowa Poczty Polskiej.


4.5k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Jak ujawnił TVN24 Poczta Polska wydrukowała 3 miliony kart więcej niż jest osób uprawnionych do głosowania. Jeżeli wszyscy zagłosują na Andrzeja Dudę to może on nawet zdobyć więcej niż 100% głosów.

Z aktualnymi wyborami w Polsce jest już taki chaos, że nie wiadomo czy płakać czy się śmiać. Nie należy śmiać się oczywiście z faktu że kart do głosowania może być więcej niż uprawnionych, ale w pozostałych sprawach trudno od śmiechu się powstrzymać.

Szef “Solidarności” chce abyśmy głosowali tradycyjnie jeszcze w maju. To szaleństwo.

– Poczta chciała druku trzech milionów kart wyborczych więcej, niż jest wyborców. Tych jest 29 milionów 800 tysięcy, a kart miało zostać wydrukowanych 33 miliony – tak twierdzą nasze źródła, które zastrzegły swoją anonimowość – czytamy w TVN24

W odpowiedzi spółka oświadczyła, że „działania Poczty Polskiej ograniczą się wyłącznie do wykonania zadań określonych w procedowanej obecnie Ustawie (po jej uchwaleniu) oraz stosownych aktach wykonawczych”.

Zegar odmierzający czas podczas debaty w TVP oszukiwał na niekorzyść odpowiadających kandydatów.

„Poczta Polska działa obecnie w oparciu o obowiązujące prawo wynikające z decyzji Prezesa Rady Ministrów z dnia 16 kwietnia 2020 r. dotyczącej podjęcia przez Pocztę Polską S.A. czynności niezbędnych do przygotowania przeprowadzenia wyborów powszechnych na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych w 2020 r.” – czytamy w oświadczeniu.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

4.5k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
4
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
6
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments