fbpx

Dziennikarz Trójki: Wydawano nam polecenia promowania wywiadów Jarosława Kaczyńskiego w „Gazecie Polskiej Codziennie” i TVP Info


1 comment, 13.5k
Subksrybuj nas na Google News

Nie milkną echa kolejnej afery rządzącego obozu. Wierni i oddani czasami nadgorliwi mianowani przez władzę dyrektorzy, próbują na siłę udowodnić swoje bezwzględne oddanie.

– Nie ma komu prowadzić programów. Zostali nominaci polityczni i pasjonaci, dla których radio jest stylem życia – twierdzi wieloletni dziennikarz radiowej Trójki, po zamieszaniu, związanym z usunięciem ze szczytu Listy Przebojów utworu Kazika Staszewskiego „Twój ból jest lepszy niż mój”.

“Trójka już praktycznie nie istnieje. Ludzie nie chcą wracać do pracy”. Zaczyna się szukanie winnych

Jestem patriotą Polskiego Radia, ale mam poważny problem z powrotem na Myśliwiecką, gdy przestawimy się na normalny tryb pracy po koronawirusie. Trójka została zarżnięta, grafik jest pusty – stwierdził dziennikarz, chcący ze zrozumiałych względów zachować anonimowość, cytowany przez Wirtualną Polskę.

Czytaj także W geście protestu Budka przerywa wywiad w radiowej trójce.

Wydawano nam polecenia promowania wywiadów Jarosława Kaczyńskiego w „Gazecie Polskiej Codziennie” i TVP Info. Gdy coś tam powiedział, otwieraliśmy tym serwisy informacyjne. Były także „dni z prezydentem”, gdy każdy serwis zaczynał się w kampanii od jego słów – powiedział portalowi jeden z reporterów Trójki.

Z rozmów dziennikarzy WP z dziennikarzami Trojki pada krótka odpowiedź: “Dyrektor nie miał realnego wpływu na antenę. Wykonywał polecenia z góry”.

Nas to bezpośrednio nie dotyka, ale żal patrzeć, jak lata pracy obracają się w ruinę – mówi inna dziennikarka Polskiego Radia. – Nikt nic nie robi, zespół na zwolnieniach lub już pożegnał się z pracą. To praktyczny Armageddon. Przeciętna pod względem muzycznym piosenka Kazika zrobiła nam rewolucję 

Czytaj także ; AKCJA “BÓL” Piątek 22.05.2020 o godz. 12:30. Wszyscy włączamy Kazika “TWÓJ BÓL JEST LEPSZY NIŻ MÓJ”

“Polska w ruinie” to nie była ocena stanu naszego państwa , to był program wyborczy PiS i jak twierdzi ta partia – swoich obietnic dotrzymuje.

Źródło WP.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 13.5k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
9
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
1
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
loco
loco
9 miesięcy temu

Chochoł, akt III, scena 37