Elektorat PiS grozi spaleniem domu za baner Trzaskowskiego.


9 comments, 22.4k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Fakt, że Polacy są politycznie podzieleni nie dziwi już nikogo. Pewien mężczyzna postanowił się zatrzymać przejeżdżając obok jednego z domów grożąc właścicielom, że spali im dom i że ich dzieci wyrosną na “pedałów”. Kampania wyborcza na ostatnim półmetku pokazuje nie tylko uśmiechniętych polityków i ich różne wizje Polski, ale także obnaża nastroje elektoratów, a konkretnie w tym przypadku zwolennika obecnego Prezydenta.

Podczas plakatowania wizerunku kandydata opozycji w miejscowości Budy Stare (woj. mazowieckie) nieznany mężczyzna zatrzymał swój samochód, by zbluzgać właścicieli domu, na którym wisi plakat Rafała Trzaskowskiego, serią wulgaryzmów o tematyce politycznej. Agresja i przemoc słowna ujęta na poniższym nagraniu zdaje się być wynikiem cichego przyzwolenia polityków PiS i Prezydenta, którzy w wielu publicznych wystąpieniach umniejszali podobnym aktom agresji.

Co sądzicie? Piszcie w komentarzach i udostępniajcie innym.

Stop agresji i przemocy, niezależnie od poglądów politycznych!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

9 comments, 22.4k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
12
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
4
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
18
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
007
007
3 miesięcy temu

Duda go ułaskawi ?

Piotr W
Piotr W
3 miesięcy temu

Jak PiS i jego elektorat ma życzenie wojny to może ją otrzymać. Przynajmniej zaoszczędzi się na wypłatach emerytur. Jak obecna władza nie widzi tego do czego doprowadza to pewnie siłą trzeba będzie ją powstrzymać. Dla mnie ślepi fanatycy PiSowscy kwalifikują się do wyeliminowania z normalnego społeczeństwa. Każdy może mieć swoje poglądy. Niech tylko nie narzuca siłą innym. Mam nadzieję że przy zmianie rządów powstaną obozy pracy gdzie będzie się umieszczać takie postacie. Jak rok czy dwa spądzą czas z łopatą i kilofem to może im prawidłowe myślenie wróci.

jebac trzaskowskiego huja
jebac trzaskowskiego huja
Odpowiedź do  Piotr W
3 miesięcy temu

moze jebancu pedalski ciebie trzeba umiescic w takim obozie szmatawcu popierdolony kurwo meska zajebany huju z po

WarD
WarD
3 miesięcy temu

Prośba o pomoc w ustaleniu personaliów faceta.

KrisP
KrisP
Odpowiedź do  WarD
3 miesięcy temu

Też bym się z burakiem skonfrontował!!!

jebac trzaskowskiego huja
jebac trzaskowskiego huja
Odpowiedź do  KrisP
3 miesięcy temu

no konfrontuj sie kurwo to ci dziure w tym jewropejskim lbie wybije szmato komunistyczna

jebac trzaskowskiego huja
jebac trzaskowskiego huja
Odpowiedź do  WarD
3 miesięcy temu

tak to ja kurwo pedalska z po, juz wiesz huju?

Stoik
Stoik
3 miesięcy temu

To nie kwestia elektoratu PiS tylko problem debaty politycznej w Polsce, wzajemne obrażanie się, wyzwiska, otwarta wrogość, niechęć. Przyczynia się to do poglebienia podzialow a gdy emocje osiągną apogeum, nawet do przejawów jawnej agresji. Niestety, ale obserwuje podobne zachowania, choć może nie tak skrajne, tez wśród zwolenników PO. Tutaj mamy akurat przykład osoby nienawidzącej Po, ale wśród swoich znajomych mam osoby które czują szczera nienawiść do PiSu. Gdy w rozmowach schodzimy na tematy polityczne to myślę, że do stanu tego Pana z filmiku niewiele już im brakuje. Jeszcze kilka ustaw, które uderza ich po kieszeni lub kilka spotkań w studio,… Czytaj więcej »

poco komu
poco komu
3 miesięcy temu

Profesjonalnie filmowane, jest wszystko co trzeba,naglosnienie super, co nie ma byc widac np tablice rejestracyjne, tego tez nie widac. Czyli zmajstrowane na potrzeby. wszystko.