fbpx

Emilewicz przyłapana na kłamstwie. Zagalopowała się w agitacji na Andrzeja Dudę.


1 comment, 15.6k
Subksrybuj nas na Google News

Wybory 2020: Emilewicz napisała : “Te wyniki to dobra prognoza na przyszłość. Prezydent Andrzej Duda wygrywa w Wielkopolsce i Poznaniu

Emilewicz pochodzi z Krakowa, mimo to PiS postanowił że wyśle ją wirtualnie na potrzeby wyborów do Poznania. W Krakowie miała za dużą konkurencję , wchodziła by w drogę swojemu szefowi partii Jarosławowi Gowinowi i Ziobrze. Emilewicz objęła w rządzie funkcje wicepremiera po podaniu się do dymisji Gowina, który nie zgodził się na “niewybory” 10 maja.

Pani Jadwiga jest głęboko wierząca

Na tydzień przed pierwszą turą wyborów z okazji dnia przedsiębiorcy pani minister gorliwie modliła się a potem wygłosiła przemówienie z ambony. Pomoc dla przedsiębiorców wygłaszana z ambony zapewne ograniczy straty jakie ponoszą z powodu załamania gospodarczego w Polsce.

Emilewicz oceniła, że przedsiębiorczość jest kategorią moralną.  “Na to warto zwracać uwagę i myślę, że na to dziś zwracamy uwagę, kiedy staramy się wesprzeć państwa w tym wzajemnym radzeniu sobie z trudnościami, tym, co nas wszystkich spotkało, oferując pomoc publiczną, która ma sprawić, że państwo przetrwają w archipelagu polskiego życia społecznego, gospodarczego” – powiedziała minister rozwoju.

Po błogosławieństwie od biskupów można trochę poszukiwać.

Jakież musiało być zdziwienie Poznaniaków jak przeczytali na oficjalnym koncie wicepremier Jadwigi Emilewicz że w większości zagłosowali na Andrzeja Dudę.

Jadwiga Emilewicz agitując na Andrzeja Dudę zamieściła wpis :

Te wyniki to dobra prognoza na przyszłość. Prezydent Andrzej Duda wygrywa w Wielkopolsce i Poznaniu. Nie zwalniamy tempa. W drugiej turze przewaga musi być wyższa. Pod spodem umieściła artykuł z gazety wyborczej który zaprzeczał słowom Emilewicz.

W główce tego artykułu czytamy “Wyniki wyborów prezydenckich 2020 z 91,5 proc. obwodów głosowania w Wielkopolsce na zwycięzcę pierwszej tury w województwie wskazują Andrzeja Dudę. Oprócz Poznania i powiatu poznańskiego Rafał Trzaskowski wygrywa też w Lesznie, Pile, Gnieźnie i Kaliszu oraz – minimalnie – w czterech innych powiatach”

Pani Jadwigo nie trzeba było czytać nawet całego artykułu, wystarczyło przeczytać tylko główkę a potem pisać kłamstwa. Dla pani wiedzy –

 Państwowa Komisja Wyborcza: W niedzielnych wyborach prezydenckich Rafał Trzaskowski zdobył w Poznaniu 47,47 proc. głosów, a drugi był Andrzej Duda, który dostał tylko 22,98 proc. 


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 comment, 15.6k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
23
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
8
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
2
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kosa1950l
kosa1950l
1 rok temu

Całe szczęście że ta kobieta nie jest z Wielkopolski. Mam nadzieje że w ll-ej turze wyborów prezydenckich Poznaniacy i Wielkopolanie zagłosują tak że nie będziemy się później wstydzić. Pani Emilewicz bardzo często mija się z prawdą albo nie słyszy co powiedział stojący przy niej “pisowski wódz”. Koneksje przy obsadzaniu intratnych stanowisk skarbu państwa.