Film: “Tu nie chodzi o ludzi” Dramat 12 milionów osób w strefach. Video i komentarze.


75
Subksrybuj nas na Google News

Film jest zbiorem nagrań wybranych debat dotyczących głosowania nad uchwałami dyskryminującymi osoby LGBT+.

Twórcy filmu rozumieją, “że już po kilku minutach można chcieć go wyłączyć. Film można wyłączyć jednym kliknięciem. Przedstawionej w nim rzeczywistości nie”. Do końca czerwca 2020 roku aż 97 jednostek samorządowych w Polsce przyjęło uchwały dyskryminujące osoby LGBT+. Są to uchwały ogłaszające „sprzeciw wobec ideologii LGBT”, przygotowana przez Ordo Iuris tak zwana Samorządowa Karta Praw Rodzin oraz własne uchwały przygotowane przez poszczególne samorządy.

Logo BMW.Materiały Prasowe Koncernu.

Koncerny Zmieniają Loga, aby wyrazić solidarność z osobami z LGBT+.

„BMW żyje różnorodnością. Marka wierzy w otwartą kulturę, w której nikt nie jest faworyzowany, dyskryminowany ani nękany ze względu na pochodzenie etniczne, kolor skóry, narodowość, płeć, religię, orientację seksualną, niepełnosprawność lub wiek” – tak niemiecki koncern motoryzacyjny tłumaczy umieszczenie kolorowej flagi na swoim logo.

Marka zmieniła logo 28 czerwca. To dzień, który jest symbolem walki o wolność i równość. Dokładnie 51 lat wcześniej, 28 czerwca 1969 roku, w Stonewall na Dolnym Manhattanie, odbył się pierwszy protest mniejszości LGBT w obronie swoich praw. Protestowano przeciwko policyjnym kontrolom przeprowadzanym cyklicznie w barach, w których spotykali się członkowie społeczności LGBT. Od lat ten dzień jest momentem świętowania i to właśnie w czerwcu na całym świecie odbywają się Parady Równości.

Film Pokazujący dramat osób LGBT+.

Zbiór nagrań wybranych debat dotyczących głosowania nad uchwałami dyskryminującymi osoby LGBT+. Twórcy filmu nie oczekują, że widzowie obejrzą go w całości. Rozumieją, że już po kilku minutach można chcieć go wyłączyć. Film można wyłączyć jednym kliknięciem. Przedstawionej w nim rzeczywistości nie. Do końca czerwca 2020 roku aż 97 jednostek samorządowych w Polsce przyjęło uchwały dyskryminujące osoby LGBT+. Są to uchwały ogłaszające „sprzeciw wobec ideologii LGBT”, przygotowana przez Ordo Iuris tak zwana Samorządowa Karta Praw Rodzin oraz własne uchwały przygotowane przez poszczególne samorządy.

Pełny Film,pod tytułem :Tu nie Chodzi o Ludzi

Cytaty z komentarzy pod filmem:

szymnwld123 : Nie mogę tego oglądać po 5 min, wstyd mi że żyje w Polsce, ciekawe co by powiedzieli ci ludzie jeśli ktoś w ich rodzinie okazałby się LGBT , ciekawi mnie to, czy ktokolwiek z nich byłby w stanie wytłumaczyć co to jest ta cała “ideologia”, a Czarnek i jego słowa “brak kultury osobistej” to jest czysta hipokryzja. Niech jakaś para LGBT wyjdzie na ulicę gdziekolwiek w Polsce, na 100% zostanie zmieszana z błotem, to jest wg nich już wynoszenie się ze swoją seksualnością. Chory kraj… K**rwa mamy XXI wiek.

Nowe Logo CD RED.Firmy od gier.


Vis 2 : Obejrzałam to całe. O tym powiem tyle: chce mi się rzygać jak tego słucham. Jestem transseksualna i biseksualna, i wiecie co wam powiem? JESTEM Z TEGO DUMNA. Mam chłopaka, którego bardzo kocham, jest biseksualny. Całe LGBT+ to ludzie, ludzie którym wszyscy tacy jak prezydent Duda (którego naprawdę szanuję, mimo że naprawdę jestem na niego naprawdę wściekła) rujnują życie. Często czuję się po prostu o wiele dojrzalsza psychicznie od tych ludzi. Całe życie nie powiedziałam o tym słowa, ale teraz już nie wytrzymałam. Tutaj powiem co o sobie szczerze myślę: jestem tylko głupim bachorem który jeszcze ni wylazł z podstawówki. Kiedy pierwszy raz usłyszałam słowa Dudy pomyślałam o samobójstwie, może to by coś zmieniło. Ale nie zrobię tego bo po prostu mi się nie chce. Mam jeszcze dużo rzeczy w życiu do zrobienia. Szlag mnie trafia jak słucham tego gadania o tej wyimaginowanej ,,ideologii LGBT”. Jeśli Duda wygra te wybory i jeśli wprowadzi ten ,,zakaz propagowania ideologii LGBT” to przysięgam, że zrobię 4 wielkie flagi – tęczową, czerwono fioletowo niebieską, niebiesko różowo białą i – oczywiście – naszą narodową biało czerwoną. I wywieszę je na mojej szkole. Nie obchodzi mnie co pomyślą inni. Jestem jaka jestem i tego się nie da zmienić. To tak samo jakby zakazano jedzenia i picia. Duda powiedział ,,nie stoję pod tęczową tylko biało czerwoną flagą” (nie jestem pewna, nie pamiętam tej wypowiedzi dokładnie). Ja powiem tak: ja też nie stoję pod tęczową flagą. Stoję pod flagą czerwono fioletowo niebieską, niebiesko różowo białą i przede wszystkim biało czerwoną. Tą flagą naszego narodu, który prezydent powinien jednoczyć, a nie dzielić tak jak to robi Andrzej Duda. Ten naród wszyscy powinniśmy bronić przed tymi, którzy go dzielą, nie tylko politykami. Przed wszystkimi ludźmi dyskryminującymi innych nie tylko ze względu na orientację seksualną, ale też tożsamość płciową, religię, kolor skóry, WSZYSTKO. Chcę żyć w kraju bez dyskryminacji ze względu na cokolwiek, gdyż rujnuje to całe społeczeństwo i to jest dopiero łamanie podstawowych ludzkich praw. To co oni wszyscy mówią naprawdę mnie boli. Czasami czuję się jakby ktoś mnie wiele razy walnął w brzuch.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

75

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
1
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments