fbpx

Fort Trump to był tylko wymysł Andrzeja Dudy “nigdy nie miał szans być rzeczywistością” – Mosbaher – ambasador USA w Polsce


7 comments, 21.7k
Subksrybuj nas na Google News

Okazało się że Fort Trump to był tylko i wyłącznie pomysł Andrzeja Dudy. Ambasador USA Georgette Mosbacher twierdzi, że nie ma nawet na to szans.

Polacy kilka lat karmieni byli propagandą Andrzeja Dudy i całej dobrej zmiany, jakoby Fort Trump zaraz miał powstać na terenie RP. W dzisiejszym wywiadzie Georgette Mosbacher – ambasador USA w Polsce wyjaśnia i twierdzi stanowczo –

To było sformułowanie rozdmuchane przez prasę. Nigdy termin “Fort Trump” nie został użyty w wewnętrznych rozmowach strony amerykańskiej. Ja sama nigdy go nie użyłam.

Fort Trump to wymysł Andrzeja Dudy

(Nazwa Ford Trump ) podczas swojego pierwszego z nim (Andrzej Duda) spotkania . A ja potem powiedziałam, że nie powinno się używać tego terminu. Fort Trump nigdy nie miał szansy stać się rzeczywistością

Dziennikarz zadał pytanie Pani ambasador czy Polska będzie mogła liczyć na rewizytę Donalda Trumpa tuż przed jego wyborami w listopadzie? Georgette Mosbacher – opowiedziała że to wykluczone.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7 comments, 21.7k

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
2
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
8
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
5
ZABAWNE
WOW WOW
3
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
3
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
50
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
11
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
2
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zbigniew
Zbigniew
9 miesięcy temu

To taki siarczysty policzek – albo bardziej swojsko – trzask prask w tą “mordę parszywą” używając słownictwa katolika, doktora prawa, szeregowego posła bez żadnego trybu, prezesa pewnej partii, której nazwy lepiej nie wymieniać aby nie obrażać ludzkiej przyzwoitości i kultury – Jarosław Aleksander Kaczyński….

krzysztof
krzysztof
9 miesięcy temu

Warto wiedzieć przed wyborami.Szczegółów kryzysu lepiej nie podawać do publicznej wiadomości,do czasu rozstrzygnięcia wyborów prezydenckich. Duda będzie jednym z odpowiedzialnym za ekonomiczną ktastrofę,do której niechybnie dojdzie,bo takiej struktury budżetowej nie wytrzyma nawet najsilniejsza gospodarka świata.Mnożenie wydatków socjalnych przy jednoczesnym zastoju i spadku dochodów.

Piotrw
Piotrw
9 miesięcy temu

Przecież temat dotyczył zwiekszenia obecności wojsko USA w PL. Pamiętam spotkanie obu Panow i Duda żartobliwie powiedział ze nazwiemy baze wojsk USA “Fort Trump” . Glupie media nazywali potocznie Fort Trump I faktycznie Pani Muschroom czy jak jej tam moglia nie słyszeć takiego stwierdzenia.

Mandi48
Mandi48
Odpowiedź do  Piotrw
9 miesięcy temu

Nie mysle, ze Ambasodor USA w Polsce moze sie wypowiadac jak wyglada kontrakt z Polska(Duda).

Karamba
Karamba
9 miesięcy temu

Przeciwż to ordynarny fejk. To wypowiedź takiego kalibru, że cytowałyby ją wszystkie portale informacyjne. Nie ma nic na ten temat na: Onet, Newsweek, TVN, Polsat, RMF, TOK FM, Radio Zet, Eska, Gazeta.pl, Polityka, Etc.

spodlasa
spodlasa
9 miesięcy temu

w jakim wywidze z kiim dla kogo kto go opublikował ????

Mandi48
Mandi48
9 miesięcy temu

Nic takiego nie istnieje jak “FORT TRUMP”.