fbpx

Franek Broda do Kaczyńskiego: JAREK, JESTEŚ SKUR**SYNEM!


7
Subksrybuj nas na Google News

Franek Broda, niepokorny siostrzeniec premiera, skomentował nowe prawo aborcyjne w Polsce. W swoim wpisie na Facebooku Broda skierował ostre słowa w kierunku szefa wujka Morawieckiego – Jarosława Kaczyńskiego.

Jarosław Kaczyński wraz ze swoją świtą, pozbawioną wszelkich skrupułów, postanowili znowu rozgrzać emocje w społeczeństwie w związku z prawem aborcyjnym. Od 27 stycznia ograniczono aborcję w Polsce. Kobiety w myśl nowych przepisów zmuszone zostają do urodzenia dziecka z ciężkimi wadami.

Nowe prawo zostało wymuszone między innymi przez hierarchów kościelnych, którzy jednoznacznie opowiadali się za zakazaniem aborcji. Teraz wdzięczni rządzący wyszli naprzeciw oczekiwaniom Kościoła katolickiego.

Siostrzeniec premiera nie przebiera w słowach!

Siostrzeniec Morawieckiego, Franek Broda nie gryzie się w język i otwarcie, w mocnych słowach zwraca się do prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego.

Myślę, że większość z was oglądała Harry’ego Pottera. Praktycznie każdy czarodziej bał się wymówić prawdziwego imienia Voldemorta i mówili „Sam wiesz kto”. Nie będę szedł w ich ślady i użyje prawdziwego imienia” – zaczął swój wpis na Facebooku aktywista.

“(…) Jarek jesteś skur**synem i tyle mam Ci do powiedzenia. Byłeś już u swojego proboszcza i powiedziałeś jak to dzielnie razem z Juleczką i jej trybunałem „obroniłeś” życie? Wiesz, jaka jest prawda? Macie na rękach krew kobiet, które psychicznie i fizycznie nie wytrzymają. Wracamy na ulicę i nie wygracie tak łatwo. „Kobiety mają gotować – to wam ugotują piekło” a my razem z nimi – wykrzyczał w kierunku Kaczyńskiego Broda.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

7

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
2
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
1
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
3
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
17
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
1
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments