fbpx

Gasiuk-Pihowicz o rozłamie na prawicy “Ja trzymam kciuki za Ziobrę”


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Ludzie mają już dosyć niekończącego się festiwalu kłótni na prawicy. Walki o pieniądze i władzę. Kamila Gasiuk-Pihowicz życzy Ziobrze “wszystkiego najlepszego” ponieważ to on może być kluczem do zniszczenia obozu ZP.

Gasiuk-Pichowicz trzyma kciuki za Ziobrę

To, co dzieje się w obozie rządzącym, przypomina opowieści o intrygach w pałacu sułtana i jego haremu, w tym przypadku haremu politycznego. A nie opowieści z normalnego kraju, w dodatku takiego, który zmaga się z potężnym kryzysem zdrowotnym i gospodarczym. Najwyraźniej rządzący się nudzą, skoro mają tyle czasu na knucie i przeciąganie liny

Kamila Gasiuk-Pihowicz dla Radia ZET

Ciężko się z opinią pani Kamili nie zgodzić. Ostatnie miesiące w polskiej polityce to po prostu kanonada żenady w wykonaniu obozu rządzącego. Ciągłe kłótnie i wewnętrzne walki już od roku rozdzierają kruchy sojusz “kreta z cieciem”.

Wszyscy wiemy, że w obozie Zjednoczonej Prawicy każda partia ma swoje własne interesy i poglądy Gowina będą różniły się od wizji świata Kaczyńskiego. Dlatego mu również życzymy panu Ziobrze sukcesów i dojścia do władzy w obozie Zjednoczonej Prawicy. Bowiem wszystko, czego się dotknie obraca w ruinę.

Powiem wprost: w tej całej walce o wpływy i władzę na prawicy bardzo mocno trzymam kciuki za Zbigniewa Ziobrę. To polityk, który zamienia w zgliszcza wszystko, czego dotknie. Mam nadzieję, że to samo stanie się z prawicą, kiedy zyska w niej większą wpładzę – podkreśla gość programu. – To jego działania doprowadziły do ogromnej zapaści w sądownictwie

Kamila Gasiuk-Pihowicz dla Radia ZET

Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments