Gorąca atmosfera we Wrocławiu. “Duda ułaskawił pedofila” transparenty i masa Policji. Na żywo.


2k Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Kampania przekroczyła półmetek. Czy to będzie ostatnia niedziela Andrzeja Dudy jako prezydenta, okaże się już za tydzień. Dziś we Wrocławiu na Rynku odbędzie się wiec Dudy pomimo tego że jak twierdzi Strajk Kobiet miejsce to było wcześniej zarezerwowane dla nich.

Sztab Andrzeja Dudy spóźnił się ze zgłoszeniem zgromadzenia publicznego. Ja twierdzą jeszcze dwie inne organizacje one maja prawo dziś tu demonstrować ponieważ dopełniły wszystkich formalności.

Dochodzi do starć Policja nie reaguje

– Rynek jest nasz – oznajmił Strajk Kobiet. Na Rynku pojawiło się kilka tysięcy ludzi. Już przed wiecem prezydenta dochodziło do rękoczynów. Jeden ze zwolenników Andrzeja Dudy uderzył w tył głowy dziennikarza Gazety Wrocławskiej.. Pobite zostały także inne osoby. Policja nie reaguje. Także na to, że złamano zakaz organizacji zgromadzeń powyżej 300 osób.

Nadzwyczajne siły Policji na wiecu wyborczym Andrzeja Dudy

Czego obawia się prezydent wszystkich Polaków z legitymacją PiS ?

Duda ogłasza inwestycje, które planowane już są od początku roku

Przyjechałem do Wrocławia z ważną informacją. Zapowiadana tutaj od 15 lat inwestycja jaką jest nowa siedziba Dolnośląskiego Centrum Onkologii ma pełne finansowanie i będzie realizowana. Wczoraj popołudniu zapadła ostateczna decyzja w tej sprawie. To jest pokaz tego co to znaczy, gdy regionalne władze samorządowe dobrze współpracują z władzami centralnymi – ogłosił na Rynku Andrzej Duda. Co ciekawe, władze Dolnego Śląska rozpoczęcie inwestycji ogłosiły już w lutym.

Przekaz na żywo z konta Facebook Gazety Wrocławskiej

Zrobiło się bardzo patriotycznie


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2k Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
1
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments