Gowin się wygadał! Zamknięcie kraju jeszcze w tym miesiącu! Rząd kompletnie nie panuje nad wirusem!


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Prawo i Sprawiedliwość wie że właśnie kompletnie straciło kontrolę nad przebiegiem pandemii w Polsce, od teraz możemy mówić o stanie “wolnej amerykanki”. W kraju brakuje łóżek i respiratorów. Gospodarka jest w stanie agonalnym a branża pogrzebowa nie nadąża z chowaniem nowych zmarłych.

Sytuacja jest gorzej niż beznadziejna

“Niewykluczone że jeszcze w tym miesiącu nie będziemy mogli wychodzić z domów” – mówi Jarosław Gowin. Obostrzenia i druga blokada kraju z każdym dniem jest coraz bardziej prawdopodobna. Po serii protestów w sprawie wyniku TK które całkowicie dobiły kraj i wywindowały zakażenia o nowych rekordów rząd podjął decyzję o wprowadzeniu nowych obostrzeń, jednak jak widzimy nic już nie pomaga. Dzisiaj padł nowy rekord – ponad 24 000 zakażonych. Drugie w tym roku Święta spędzimy w domach – to więcej niż pewne.

Po pandemii już nic nie będzie takie samo

Możemy być pewni że kiedy to wszystko się skończy, Polska i świat nie będą już takie same. Błędne decyzje PiSu sprawią że kiedy przegrają wybory w 2023 pozostawią po sobie kraj niczym spaloną ziemię. Dwa lockdowny w skali kraju zabiją gospodarkę. Dane mówią że w okresie od marca do października upadłość ogłosiło blisko 4000 przedsiębiorstw, a to jeszcze nie koniec. Służba zdrowia jest również w stanie kompletnej zapaści, prezydent M. St. Warszawy – Rafał Trzaskowski mówił w wywiadzie iż sytuacja jest “tragiczna”. Brakuje wszystkiego od łóżek po respiratory, Stadion Narodowy jako szpital może dostarczyć maksymalnie 2000 dodatkowych łóżek ale co z tego skoro codziennie mamy przyrost na poziomie 20000 nowych zakażeń?


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
3
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
1
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
4
NIE WIERZĘ