fbpx

Hołownia rośnie w siłę, Zjednoczona Prawica topnieje. Prof. Maksymowicz w Polska 2050.


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Poseł Wojciech Maksymowicz dołącza do ruchu Szymona Hołowni. To jeden dwóch posłów, który w ostatnich dniach odeszli z Porozumienia

Adam Bielan, który usilnie próbuje udowodnić, że to właśnie on jest szefem Porozumienia, we wczorajszej rozmowie u Moniki Olejnik poinformował, że Maksymowicza usunął już trzy tygodnie temu.

W momencie, kiedy [poseł] występuje z (…) klubu, jest usuwany z partii. Takie konsekwencje spotkały pana posła Maksymowicza już trzy tygodnie temu – wyjaśnił europoseł. Wiceprezes ugrupowania, Robert Anacki, postanowił natomiast w wyrazie solidarności także ogłosić odejście.

Maksymowicz w kole parlamentarnym Polska 2050

Profesor krytycznie odniósł się do “nowego ładu” przedstawionego przez PiS. Swoją pierwszą konferencję u boku Szumona Hołowni rozpoczął znaczącym cytatem-

Trzeba z żywymi na przód iść po życie sięgać nowe, a nie po więdłych laurów liść, z uporem stroić głowę

Maksymowicz zarzuca Pisowi peerelowską centralizację służby zdrowia. Nie jest w stanie pogodzić się z dalszym psuciem państwa.

„Nie mogę zgodzić się na politykę prowadzącą do zapaści służby zdrowia. A taką właśnie zapowiada zurzędniczała, PR-owska koncepcja Polskiego Ładu”. mówi profesor i dodaje – Bliskie mi rozwiązania znalazłem w programie “Co po pandemii?” ruchu Szymona Hołowni – mówił w dziś w czwartek Maksymowicz.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments