Impreza sylwestrowa? Nic z tego! Morawiecki odpowiedział na ważne pytanie


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Zbliża się grudzień, w związku z czym co raz więcej Polaków myśli o planach sylwestrowych. Jednak rekordowe liczby zachorowań na koronawirusa mogą pokrzyżować nasze plany. Rząd wprowadza nowe obostrzenia, które obowiązywać będą do 29 listopada lub dłużej. Pojawia się więc pytanie, jak będzie wyglądał tegoroczny Sylwester?

Wczoraj wieczorem na Facebooku odbyło się Q&A, w którym udział wzięli premier Mateusz Morawiecki oraz minister zdrowia Adam Niedzielski. Podczas transmisji na żywo internauci mogli zadawać pytania, by rozwiać swoje wątpliwości. Nie zabrakło również pytania o Sylwestra. Chyba większość Polaków jest przyzwyczajona do hucznych imprez, balów bądź po prostu witania Nowego Roku w szerszych gronach przyjaciół. Rodzi się więc pytanie – co z Sylwestrem w tym roku? Mateusz Morawiecki odpowiedział na to pytanie:

„Na pewno w tym roku lepiej nie szykować się na hucznego Sylwestra z wieloma znajomymi i przyjaciółmi, dlatego że ryzyko tego, że pandemia będzie cały czas trwała, będzie nam zagrażała jest za duże”

Link do pełnej transmisji z premierem Morawieckim i ministrem Niedzielskim znajduje się poniżej:

Źródło: se.pl


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments