fbpx

Jak ekonomicznie poradzić sobie w czasach pandemii? – podpowiada Andrzej Nowakowski


1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

Setki tysięcy przedsiębiorców bankrutują. Biorąc pod uwagę ostatnie poczynania pseudo-TK, na czele którego ,,zasiada” chwilowo pani mgr. Przyłębska, jesteśmy o krok od Kolumbii, Białorusi, czy Rosji. Kobiety są sprowadzane, co z bólem piszę do roli inkubatorów. Przepraszam za dosadne sformułowanie. Stąd też protesty mające ogólnopolski zasięg. Kaczyński nie dopuszcza do siebie myśli, że to właśnie kobiety, Polki, doprowadzą do jego upadku i przede wszystkim do poniesienia odpowiedzialności karnej.

Czarne chmury zawisły nie tylko nad przedsiębiorcami. Przykryły również ich najbliższych – rodziców, żon, mężów, dzieci. Końca tych konsekwencji niestety nie widać. To już skala rzędu milionów pogrążonych w bezsilności obywateli, stających za sprawą rządzących na skraju biedy.


Co na to władza PiS?

Opowiadają bajki o kolejnych tarczach antykryzysowych. Nie ma takowych, są wyłącznie sporadyczne przypadki, które pisiorska propaganda z uporem, codziennie rozpowszechnia w reżimowej TV Kurskiego. A to pani fryzjerka, żona działacza PiS dostała postojowe, a innym razem kosmetyczka, panienka kolejnego działacza zwolenniczka ,,dobrej zmiany” została zwolniona od opłacania składek ZUS. Ludzie tracą pracę, a politycy w czasie pandemii smażą się w luksusach niczym pączki w maśle.

Krótki instruktaż

Wracając do radzenia sobie ze skutkami ekonomicznymi w czasie panującej pandemii. W sumie to proste. Przedstawię scenariusz, w siedmiu krótkich punktach.


Po pierwsze: Idź do solarium, fryzjera, zrób manicure.


Po drugie: Załóż garniak lub żakiet. Białe skarpety też robią wrażenie i
sandałki. Naopowiadaj bzdury w swojej lokalnej społeczności, gmina, powiat, dzielnica. Naobiecuj im kolejne ,,socjale+”, zapowiedz obniżenie wieku emerytalnego, daj 500+ na psa, kota, chomika i na co chcesz, co ci do łba wpadnie. Absurd? Ależ skąd, dawali już na krowy.


Po trzecie: Wstąp do PiS. Nie weryfikują karalności. Im większą, zakłamaną
szują jesteś tym szybciej awansujesz. (scenariusz na dziś).


Po czwarte: Jak już znajdziesz się w strukturach samorządowych, zacznij głośno się modlić, publicznie uwielbiać prezesa K. Nie zapomnij w wolnych chwilach wszem i wobec pluć na lewaków, opozycję, Tuska, wolne media. Krzycz ,,komuniści i złodzieje”, ,,donosiciele” itd.


Po piąte: Pamiętaj. Dzień bez lizania zwierzchnika, jest dniem straconym.


Po szóste: Stosując się do powyższych wskazówek trafisz, prędzej czy
później do parlamentu. Oczywiście z ramienia PiS. Otrzymasz tysiące złotych na prowadzenie biura poselskiego. Nic nie musisz robić, a przy okazji skoro już pójdziesz do pracy, z rana zjesz w bufecie sejmowym śniadanko w cenie circa 2-5 zł.


Po siódme: Bądź czujny, jak ważka i na bieżąco monitoruj rotacje na
stanowiskach w Spółkach Skarbu Państwa. Koniecznie pamiętaj o pkt. 5. Gdy coś się zwolni, wdrażaj pkt. 5, a być może obsadzisz na państwowych stołkach swoich ziomków. Nawet bez kompetencji, to nie ma najmniejszego znaczenia. Pamiętaj, najważniejszy w partii rządzącej jest pkt. 5.


I tym sposobem dobrnęliśmy do końca instrukcji ,,Jak ekonomicznie poradzić sobie w czasach pandemii.”


Życzę powodzenia,

Andrzej Nowakowski


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
7
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments