fbpx

Jakimowicz i Ogórek popłakali się “W kontrze”. “W trudnych momenciach ważne jest wsparcie”


2 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Nie milkną echa głośnej sprawy z Jakimowiczem w roli głównej. W porannym programie “W kontrze” Jakimowicz postanowił wygłosić oświadczenie, w którym definitywnie odcina się od spekulacji, jakoby zgwałcił uczestniczkę Miss Generation 2020. Współprowadząca Magda Ogórek również wyraziła swoje niezadowolenie z “nagonki” na redakcyjnego kolegę. “To pokazuje jak ważne jest wsparcie w trudnych “momenciach” – powiedziała, po czym odhaczyła swoją wypowiedź na kartce papieru.

Jakimowicz rozpoczął swoją wypowiedź od ataku na dziennikarzy i media, którzy według jego oceny niszczą mu życie fałszywymi oskarżeniami.

“Zniszczyliście jakąś część mojego życia, mojej rodziny, moich dzieci, moich przyjaciół, ale ja udowodnię w sądzie moją niewinność, bo prawda jest jedna i ja jestem niewinnym człowiekiem. Nie zniszczycie mi życia” – powiedział wzruszony Jakimowicz.

Magda Ogórek również włączyła się do apelu redakcyjnego kolegi.

Na szczęście dostałeś też dużo wsparcia. To wsparcie jest ważne w takich trudnych “momenciach” – stwierdziła i pogłaskała Jakimowicza po ramieniu.

Proszę Państwa…Dziękuję. Wsparcie jest naprawdę olbrzymie. Te wsparcie jest od Was, widzów. Pytacie się, dopominacie. Dziękuję moim pracodawcom, że mogę tutaj siedzieć, dziękuję dyrektorowi, że mogę tutaj być. Dziękuję znajomym, dziękuję za dziesiątki i setki wiadomości wspierających mnie. Są też tacy, którzy mówią, że się zmieniłem, ale znają mnie po naście lat i nie wyobrażają sobie, że mogłem kogoś zgwałcić. Jestem niewinny i udowodnię to w sądzie! – zagrzmiał Jakimowicz.

Zobacz VIDEO!


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
13
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
3
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments