fbpx

Jakimowicz ostro zaatakował Owsiaka. “Zdrajca i łobuz”


3 Udostępnienia
Subksrybuj nas na Google News

Jarosław Jakimowicz to jedna z czołowych twarzy TVP, o pozycji, której może mu pozazdrościć wielu pracowników tej stacji. Gwiazda “Młodych wilków” nie zniknęła z anten, nawet mimo zarzutów z paragrafu handlu dzieckiem o podtekście pedofilskim, badanych przez prokuraturę. Jakimowicz nie przestaje szokować swoim zachowaniem, wyznaczając zupełnie nowe trendy podejścia do ludzi. Tym razem naubliżał Jerzemu Owsiakowi.

Jakimowicz robi zawrotną karierę w rządowych mediach. Wszystko zaczęło się od pamiętnych podziękowań dla Antoniego Macierewicza na antenie TVP. Występ utorował mu drogę do częstej obecności w telewizyjnym studiu i moralizatorskiego wypowiadania się na bieżące tematy. Najwidoczniej, kontrowersyjny aktor jest nadal wdzięczny za szansę, którą dał mu hołd dla szefa komisji smoleńskiej. Jakimowicz oglądał program “Kulisy manipulacji”, w Telewizji Republika. Z jego relacji wynika, że padły tam słowa nieprzychylne Macierewiczowi. Po ich emisji, Jakimowicz bezpardonowo uderzył w szefa WOŚP. Nie miał żadnej litości dla lidera Orkiestry. W grę poszły nawet zarzuty o bycie “popłuczynami komunistycznymi”.

Co ciekawe, Jakimowicz w 2020 roku prowadził finał WOŚP w Lidzbarku Warmińskim. Wtedy bronił akcji ratującej życie dzieci. Więcej – jednym z beneficjentów pomocy był jego syn. Wszystko zmieniło się diametralnie wraz z rozpoczęciem pracy na Woronicza. Kilka miesięcy temu Jakimowicz wraz z Magdaleną Ogórek uderzyli w Orkiestrę szyderczymi komentarzami w trakcie programu “W kontrze”. – A Owsiak co daje od siebie? Przecież to też są nasze pieniądze. To nie są pieniądze Jurka – rzucił gwiazdor “Młodych wilków”. Wtórowała mu Ogórek, próbując podważyć zaufanie do spółki “Złoty melon”. Narzekała też, że Orkiestra może liczyć na duże zaangażowanie medialne, którego nie mają inne akcje charytatywne.

Z całością wpisu możecie zapoznać się poniżej.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

3 Udostępnienia

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
4
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
2
ZABAWNE
WOW WOW
4
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
5
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
2
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
1
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
11
NIE WIERZĘ
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jorg57
Jorg57
19 dni temu

Idiota
0

malkontent
malkontent
19 dni temu

z jakimowicza gwiazda jak z prostytutki dziewica