Jakubiak do Bosaka: “Jak można takie głupoty pie….ć”


2 comments, 1 Udostępnienie
Subksrybuj nas na Google News

We wczorajszej “Kropce nad i” Krzysztof Bosak swoimi wypowiedziami zaskoczył nie tylko prowadzącą, ale jego teorie o zagazowywaniu zwierząt wywołały burzę.

Prezes Kaczyński po nieudanej próbie storpedowanej trzy lata temu, jak piszą media przez osoby związane z Tadeuszem Rydzykiem, robi kolejne podejście do ustawy o ochronie praw zwierząt.  Prezes podkreślił, że “ogromnie angażuje się w to młode pokolenie partii”. – To jest ustawa, którą poprą w Polsce wszyscy dobrzy ludzie – powiedział Kaczyński. Projekt PiS zakłada między innymi zakaz hodowli zwierząt futerkowych i ograniczenie uboju rytualnego.

Wojna z ludźmi Rydzyka

Krytyczne wobec tego pomysłu zdanie wyraził w Radiu Maryja hodowca zwierząt futerkowych Szczepan Wójcik. Mówił, że czuje się “zdradzony przez Prawo i Sprawiedliwość” oraz że “PiS wbił nóż w plecy polskiemu rolnictwu”.

Bosak: zagazowywanie norek nie jest drastycznym sposobem zabijania zwierząt

Polska zaraz po Danii jest jednym z czołowych producentów skór norek produkując ok. 8,5 mln skór rocznie. Obecny okres nie sprzyja hodowli zwierząt futerkowych ze względu na toczące się dyskusje w sprawie zakazu hodowli zwierząt futerkowych oraz na pracę Komisji Europejskiej nad wykazem obcych gatunków inwazyjnych.

Po reportażu Onetu wiele kontrowersji wywołał sposób prowadzenia jednej z przedstawionych hodowli. Z reportażu wynika że zwierzęta tam się znajdujące przechodzą katusze.

Na pytanie prowadzącej Moniki Olejnik, czy nie przeszkadza mu, że zwierzęta są zagazowywane, odparł, że “zwierzęta są zabijane na różne sposoby”. – Moim zdaniem na tle różnych sposobów zabijania zwierząt, jakie się odbywają w rzeźniach, akurat ten sposób, że norki są zagazowywane, nie jest jakkolwiek drastyczny – stwierdził przedstawiciel Konfederacji.

Marek Jakubiak ostro zareagował na wypowiedź Bosaka w TVN24 –

To może sam się w klatce zamknij i bądź szczęśliwy 🙁 Jak można takie głupoty pie….ć

Czytaj także 7 milionów od PZU dla Rydzyka i Pietrzaka!

Bosak ustawy nie poprze

– Ustawy zakazującej prowadzenia działalności gospodarczej nigdy Konfederacja nie poprze. To są pomysły stricte lewicowe i uważam, że jeżeli PiS to przegłosuje, to nigdy więcej nikt uczciwy nie powinien nazwać tego obozu tzw. Zjednoczoną Prawicą, co dziennikarze robią nagminnie, mimo że ta partia tak wiele razy już podniosła podatki, nawet po wyborach przypomnijmy wprowadziła opłatę cukrową – powiedział Krzysztof Bosak w Polsat News.

Czytaj także Tomasz Sianecki: “Jak Kubuś Puchatek, Pawlak jest rzecznikiem o małym rozumku”


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments, 1 Udostępnienie

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
0
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
europ
europ
4 miesięcy temu

bosak to przeproś niemców hitlerowskich za obozy koncentracyjne i ludobójstwo bo to według ciebie było najbardziej humanitarne zabójstwo a tak nawiasem to zwierzę też poddane było męce jak ci ludzie w komorach gazowych

Antygona
Antygona
4 miesięcy temu

Przede wszystkim powinien być zlikwidowany ubój rytualny, gdzie strasznie męczone są zwierzęta, zwłaszcza krowy , żeby otrzymywać gigantyczne pieniądze za nich od Żydów i Arabów. Nie ma litości nad tymi bezbronnymi istotami. Dotyczy to też gęsi na stłuszczone żołądki.