fbpx

Jarosław Kaczyński oskarża Kreml o zorganizowanie zamachu w Smoleńsku


2 comments
Poland flag and European union political balls smash into each other. 3D Rendering
Subksrybuj nas na Google News

Wojna na Ukrainie to idealny pretekst dla Jarosława Kaczyńskiego, by coraz więcej i coraz śmielej mówić o “zamachu”. Nie mam wątpliwości, że to był zamach – tak Jarosław Kaczyński mówi o katastrofie smoleńskiej w rozmowie z tygodnikiem “Sieci”. Prezes PiS stwierdził też, że decyzja musiała zapaść “na szczycie Kremla”.

Jarosław Kaczyński w rozmowie z “Sieci” stwierdził: “Ja też nie mam wątpliwości, że to był zamach”. – Są na to dowody, na pewno ad rem. Ad personam to inna sprawa, ta decyzja musiała zapaść na szczycie Kremla, ale trudno tutaj zdobyć procesowe dowody – stwierdził prezes.

Kolejne dokumenty w śledztwie, do których mam dostęp jako osoba pokrzywdzona, uzupełniły ostatnie luki w wiedzy o przebiegu tragedii. Pozwoliły złożyć wszystkie elementy w jeden spójny i przekonujący obraz – powiedział Kaczyński.

Prezes PiS od dwóch tygodni już kilkukrotnie wypowiadał się na temat katastrofy smoleńskiej, sugerując, że są dokumenty, które świadczą o tym, że stoi za tym Rosja. Informował również, że ma dostęp do dokumentu, który do tej pory nie był “przedmiotem publicznej debaty”, a z którego wynika, że 10 kwietnia 2010 roku doszło do zamachu.


Podoba Ci się ten artykuł? Udostępnij!

2 comments

Jaka jest Twoja reakcja ?

PŁACZĘ PŁACZĘ
0
PŁACZĘ
ALE WPADKA ALE WPADKA
0
ALE WPADKA
ZABAWNE ZABAWNE
0
ZABAWNE
WOW WOW
0
WOW
NIE LUBIĘ NIE LUBIĘ
0
NIE LUBIĘ
HAHA HAHA
14
HAHA
LUBIĘ TO LUBIĘ TO
0
LUBIĘ TO
NIE WIERZĘ NIE WIERZĘ
0
NIE WIERZĘ
Subskrybuj
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Zamach PISu na Polskę
Zamach PISu na Polskę
1 miesiąc temu

To było przewidywalne. Kaczyński wszystkich wciąga w swoją zemstę. Prokurator generalny w tej sytuacji zupełnie ignoruje chuligańskie i kryminalne poczynania Kaczyńskiego polegające na podżeganiu do konfliktu i wojny. Ale on nie będzie umierał za swoją sprawę. Społeczeństwo powinno wnieść oskarżenie tam gdzie macki ośmiornicy PIS nie sięgają. Rozumiem że to bardzo trudne ze względu na obecną sytuację która jest jednoznaczna. USA trzyma nóż na gardle Europy. Kto za to odpowiada nie trzeba daleko szukać. Za zamachem o ile takowy miał miejsce odpowiada minister bezpieczeństwa, niestety spóźnił się ponad dziesięć lat by zapobiec katastrofie jakkolwiek była jej przyczyna. Jarosław Kaczyński i… Czytaj więcej »

Stary debil i morderca
Stary debil i morderca
1 miesiąc temu

Czy ktoś jeszcze słucha tego starego debila ? Nie wystarczą skutki jego polityki ? Zbrodniarz przez wielkie Z